Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Másnapos gyomornak mi volna...

Másnapos gyomornak mi volna megfelelő étek?

Figyelt kérdés

Tapasztalatok?

Önök , voltak már esetlwg másnapisak?Hogyan vészelik túl a másnaposságot,gondolom azért valaki járt már úgy?


2020. aug. 3. 06:01
 1/6 anonim ***** válasza:
Én olyankor nem bírok enni. Folyadék rengeteg.
2020. aug. 3. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Tosásrántotta,C vitamin,víz sok.

Kis sós valami, pl,ropi.

2020. aug. 3. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Két deci Coca Cola-ból kikevered a szénsavat teljesen, majd megiszod

Ez elmúlasztja a másnaposságot de igyál sok vizet napközben mert az alkohol teljesen dehitratálja a szervezetet

2020. aug. 3. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 mantis religiosa ***** válasza:
100%
Sok folyadék, a nehéz ételek kerülendőek. Nekem személy szerint a hűtőből kivett hideg tejberizs vált be. Ha tudom, hogy inni megyek, és nem spontán buli, előző nap megfőzöm, így másnap ehetem amikor megkívánom.
2020. aug. 3. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Masnaoossagra nimcs tuti tipp.. magadnak kell kitwpasztalnod neked mi "segit" Regebben nekem az almakompot volt a tuti
2020. aug. 3. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Jólírják a többiek,az #5 is jól mondja azért,mert neked kell tudni mi jó a szervezetednek,mert ugye valaki a szalonná, tojásos,hagymás rántoottát kiván valaki meg egy pirítóst alig tud befogadni.

Húsleves ha van lehetőség,vagy egy kis banán,

2020. aug. 3. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!