Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Szerintetek az összeszűkült...

Szerintetek az összeszűkült gyomornak, és a rémálmoknak lehet közük egymáshoz? Egyidőben alakult ki ez a két dolog és van egy ilyen sejtésem, hogy kapcsolatban állnak.

Figyelt kérdés
Pár hónapja, fogyókurázni kezdtem, kevesebbet ettem, és összeszűkűlt a gyomrom. Ezzel majdnem egy időben, rémálmok kezdtek gyötörni. Heti 4-szer biztos, hogy vannak, és mindig felriadok éjszaka, nem tudok normálisan aludni.

2015. jan. 17. 18:54
 1/5 anonim válasza:
Igen!
2015. jan. 20. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Attól függ, mit álmodsz, ha a gyomroddal kapcsolatban, akkor menj szpihológushoz, vagy ilyesmihez!
2015. jan. 21. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
nem, nem a gyomormmal kapcsolatosan van rémálmom, hanem például olyan az álmom, hogy menekülök, meghalok, vagy valakim hal meg, elraboltak stb. csupa "jó" dolgok
2015. jan. 22. 14:38
 4/5 plasztik@ä válasza:
valahol valamilyen filmet láthattál és az miatt lehet rossz álmod. (de ha lenne még kérdésed akkor irj!)
2015. jan. 26. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Nem, bár összeszűkülne már az én gyomrom is. Az éhség viszont okozhatja.
2015. febr. 5. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!