Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A kóla jot tesz a másnapos...

A kóla jot tesz a másnapos gyomornak? Vagy esetleg mit ajánlotok inni amitol nem leszek rosszul?

Figyelt kérdés
Nagyon szomjas vagyok, már 11 kor felkeltem nem volt kutya bajom, megittam egy hideg kakaot meg pár korty vizet és el kapott a rosszul lét.

2014. febr. 16. 13:26
 1/6 anonim ***** válasza:
41%
Hideg kakaóra nem szabad vizet inni ember ! Kóla jót tesz de ne idd ezerel mert rozsdát is lemarja ! Utáni igyál Szprájtot meg fantát próbálad!
2014. febr. 16. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Másnaposságra káposztalé nagyon jó. Ha van otthon. Kóla semmire sem. Nagyon rossz ötlet volt a kakaó.
2014. febr. 16. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
otthon csak kola,ásvány víz, 100%-os narancslé van vagy még esetleg szirupos víz- ezek kozul melyik lenne a legjobb?
2014. febr. 16. 14:00
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
Kóla!
2014. febr. 16. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én teát csinálok (jó sokat), kihûtöm és iszom. Megnyugtassa a gyomrom.
2014. márc. 9. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Uborkalé kell neki,az jót tesz ha bennedmarad,ha kijön akko kipucol,így igaz.mindenképp jó.
2020. aug. 3. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!