Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Le irnátok a kedvenc filmeiteket?

Le irnátok a kedvenc filmeiteket?

Figyelt kérdés
Filmet szeretnék nézni de nincs semmi ötletem,aki tud jókat irni annak meg köszönöm. ;)

2020. aug. 6. 01:37
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
63%

Az osztály

(Az Észt)

2020. aug. 6. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Utána olvastam jónak tűnik,köszönöm!
2020. aug. 6. 02:12
 3/15 anonim ***** válasza:
75%

A hullám (Die Welle)2008

Ádám almái (2005)

2020. aug. 6. 04:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
75%
Műfajt nem írtál, de most néztem épp: A legszebb kívánság. Nagyon jó!
2020. aug. 6. 04:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
60%
Ja uccsó vagyok, most nézem, hogy írtál, nem szóltam.
2020. aug. 6. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Meg fogom őket nézni,köszi. :)
2020. aug. 6. 05:00
 7/15 A kérdező kommentje:
Ment a ✅
2020. aug. 6. 05:03
 8/15 anonim ***** válasza:
78%
Az osztály c. film alatt a youtube-on találtam egy kommentet, amiben az áll, hogy készült nem sokkal a film után egy "Klass: Elu Pärast" című minisorozat arról, hogy mi történt a lövöldözést követően. 7 rész, episode 1, 2, stb. angol felirattal.
2020. aug. 6. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

1. Viharsziget

2. Egy kosaras naplója

3. Egy fiú hazatér

2020. aug. 6. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
60%

Irok hozzà ismertetõt igy nem kell utánna nèzned


Hatosikrek - nagyon jó film. Egy csávórol szól aki árva de megtalàlja az anyakönyveztetõjèt is kiderül hogy hatosikerbõl van ês elindul megkeresni õket, Vigjátêk


Lelkes testcsere - szerelmes film de vigjátèk katergóriàba is sorolják. Van egy làny ès egy fiú utálják egymást majd egymásba szeretnek de eközben kitolnak egymással stb.



Esti iskola - Vigjàtèk Kevin Hart jàtszik benne a kedvenc szinèszem de tõle is rengeteg jó vigjàtèk van ha rá keresel, ez egy fiúrol szól aki nem akart leèretsègizni eltelik több mint tíz èv ès nem fog tudni munkàt találni ezèrt kènytelen visszairatkoznia ês egy bolond osztályba rakják - egyèbkènt jobb film mint amilyenek hangzik, rengeteget nevettem rajta.



Àllj vagy lövök - ez egy rablóról szol aki egy gyêmántot rejtett a szelõzõbe majd börtön után elmegy vissza mrgkeresni de egy rendõrsêget èpitettek oda, beöltözik rendõrnek ès ugy fogja keresgetni - nagyon vicces film volt


Most enyi jutott eszembe

🙏💋

2020. aug. 7. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!