Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintezek hogy nez ki a...

Szerintezek hogy nez ki a mennyország?

Figyelt kérdés
Tudom hogy biztos szep hely de szeretném megthdni hkgy ti mit gondoltók hogy nézhet ki?

2020. aug. 6. 03:09
 1/4 A kérdező kommentje:
Ja es bocsi hogy vannak helyesírási hibak csak gyorsan irók és hibázok.
2020. aug. 6. 03:11
 2/4 anonim ***** válasza:
24%

En úgy tudom elképzelni h olyan mint az élet a földön de mindened megvan, pénz egészség nincs örök élet ugyan úgy megöregszel és meghalsz és újra tárgyalják az életed és kerülhetsz akár a pokolba ami szintúgy olyan mint az élet a földön de szegény vagy, beteg és dolgoznod kell az életed végéig. Ha jól csináltad akkor mehetsz a mennyországba, ha nem akkor maradsz.

Kb úgy tudom elképzelni mint a reinkarnációt csak mindig más sorsot kapsz. Lehet most a Purgatóriumban vagyunk, de az is lehet valakinek az élete mennyország valakinek meg a pokol.

Úgy nem tudom elképzelni mint egy külön hely, rengeteg emberi lélek lenne ott és állati is, de ha nem lennének állatok pl kutyák akkor az nem is a mennyország

2020. aug. 6. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
24%

Senki sem tudhatja bíztosra, pl èn nem hiszek a menyországban ez csak egy olyan dolog amit az emberek bekèpzelnek egy illusztràció, ki tudja bizonyitani hogy lètezik igazából??

Ez csak egy tèvhit amiben ringatjuk magunkat

2020. aug. 7. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Remélem teli van sok anime lánnyal
2021. jún. 23. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!