Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nagy sok bűnt követtem el...

Nagy sok bűnt követtem el életem során és félek hogy nem a Mennyországba fogok kerülni! Szerintetek?

Figyelt kérdés
Szóval én sok bűnt elkövettem,de szeretem nagyon Istent és Jézust.Nagyon megszeretném bánni végleg a bűneimet de félek hogy megint fogok elkövetni.Szeretek az embereken segíteni meg mindent,templomba is akarok majd járni.De mondom mégegyszer sok a bűnöm,és félek hogy nem a Mennyországba fogok jutni hanem a Pokolba.Pedig én nagyon a mennybe szeretnék.Vajon lehet még esélyem.Szeretem Istent és Jézust meg a rokonaimat akik már a mennyben vannak és szeretnék majd ott velük találkozni.Vajon lehet még esélyem?Imádkozni is szoktam!Vajon Isten szeret engemet?Mert én nagyon szeretem őt!Kérem szépen értelmes válaszokat :) Köszönöm előre is! 21/F
2018. febr. 7. 20:51
1 2
 1/18 Gál Zoé ***** válasza:
31%

Inkább a LaVey-i sátánizmust kövesdd mint a kereszténységet!


[link]

2018. febr. 7. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Elolvastam de ez mit jelent?
2018. febr. 7. 20:57
 3/18 A kérdező kommentje:
De ugye nem azt hogy a Pokolra kerülök? :(
2018. febr. 7. 20:58
 4/18 anonim válasza:
100%
Ha mindet megbántad teljes szívedből, akár meggyóntad is őket akkor Isten megbocsájtja,mert mindnyájunkat szeret, de a jövőben el kell hagynod ezeket a rossz cselekedeteket és a jóra kell törekedned.
2018. febr. 7. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Pedig a pokol (nem tulajdonnév!) sokkal izgalmasabb a mennyek országánál (nem tulajdonnév). Én inkább ülök a forró levesben, mint felhőcskén üldögélek, dicsérve az Urat.
2018. febr. 7. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm második rendes vagy! :)
2018. febr. 7. 21:01
 7/18 A kérdező kommentje:
Harmadik én inkább dícsérem az urat mert nagyon szeretem!
2018. febr. 7. 21:02
 8/18 anonim ***** válasza:
Teljesen lényegtelen Isten úgyse létezik.Se menny és pokol
2018. febr. 7. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim válasza:

Pfú... Előre is bocsi ha nem tudok mindenent megválaszolni vagy ha helytelenül fogalmazok.Nem számit hány bűnt követtél el Isten megbocsájt mert Jézus érted is meghalt a kereszten.Nem tudom pontosan idézni de valahol irja a Bibliában ,hogy Jézus még az őt megfeszitő emverekért is meghalt,ha megbánod bűneid és kéred Isten bocsánatát akkor Ő megbocsájt.Isten szeret téged ,Isten annak ellenére is ,hogy sokszor fájdalmat okozunk szeret minket (de ne hangsúlyozd túl amellet ,hogy szeret Ítélő bíró is).Ajánlom ,hogy kezdj el gyülekezetbe járni mert a közösségekbe jobban fejlődsz és nagyon sok mindent megtudsz Istenről,és az ima az rendszeres legyen az életedbe.Ne feledd ha a Mennyve akarsz jutni n elég csak megbánni a bűneid hanem újjá is kell szüless (megtérés),mert keskeny az út a Mennybe és ezt csak így lehet.Ha esetleg valamit nem értel vagy van még kérdésed,vagy nem értettél mindemt amit írtam akkor írj privit ha csak tudok segitek.

Üdv.

2018. febr. 7. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Pufajkás nevű felhasználó te ezt honnan tudod hogy nincs.Nincs rá bizonyítékod!Pedig van! :)Utolsó nevű felhasználó köszönöm hogy leíírtad nagyon kedves vagy lehet hogy írok :) ;)
2018. febr. 7. 21:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!