Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Lehet belém szerelmes a tanárom?

Lehet belém szerelmes a tanárom?

Figyelt kérdés
szóval az elejétől kezdve én vagyok a kis kedvence , mindig néz órán, és mindig olyan megjegyzéseket tesz hogy csak lesek, persze a többiek nevetnek pl: rossz kisfiú vagy? meg jön velem sétálni meg ilyenek :S A nő már kicsit idős hozzám és már kicsit kezdek félni , nagyon kellemetlen ez nekem mindenki cikiz a suliban ezzel... mit tegyek?
2010. aug. 4. 13:24
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
0%
Ja, amúgy fuckyeahgyakorikerdesek szaga is van.:DDDD
2010. aug. 4. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
szegy össze egy csajt a suliból :)
2010. aug. 4. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
na ezt kikérem magamnak, nem kamuzok sajnálom ha hihetetlenül hangzik próbáltam érthetően fogalmazni , ha helyemben lennél nem hiszem hogy ezt mondanád.
2010. aug. 4. 13:36
 14/17 anonim ***** válasza:
+ és ne a tanárod.
2010. aug. 4. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
háát igen, eddig is próbáltam kerülni de iskolában ez elkerülhetetlen hogy ne találkozzak vele, az ötös meg amúgy is meg van :)
2010. aug. 4. 13:37
 16/17 anonim ***** válasza:

szerintem ne nézz rá, meg semmi, órán ne jelentkezz vagy nem tudom. nekem szerencsére még nem volt ilyenben részem. :D

vagy mondd meg neki, hogy "pirinéni ne nézzé' má'!" :'D

14L

2010. aug. 4. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Szedj össze egy barátnőt. Egyébként meg oké, hogy zavar, de ennél többet nem tehet, és azért, hogy levideózott, meg lefényképezett, szerintem jelentehtetd is valahol... mondjuk az iskolai igazgatónál, kezdésnek.
2010. aug. 4. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!