Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 16 éves fiu vok és a tanárom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

16 éves fiu vok és a tanárom nak a lányába vagyok szerelmes már két éve és megmontam a tanáromnak de az osztályfőnőkőmnek se tetszik 12 éves a lány bele vagyok zugva mindig őt emlegetem a suliba mindenki tudja hogy kibe vok szerelmes mit tegyek?

Figyelt kérdés
irtam a lánynak beszéltűnk de a tanárom nem engedi h járjak vele kűldtem neki ajándékot stb nemtudom mit tegyek segitsetek léccy
2011. júl. 8. 03:49
 1/7 anonim ***** válasza:
jó hogy nem tetszik neki. Keress egy hozzád valót, vagy térj vissza rá majd pár év múlva ha még ugyanazt érzed. De jelenleg felejtős, és ne is erőltesd tovább.
2011. júl. 8. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
13 nál nem lehetsz idősebb. Ilyen korban ne akarj járni senkivel...felesleges.
2011. júl. 8. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
16 éves létedre bele vagy zúgva egy 12 éves KISLÁNYBA?! szép...
2011. júl. 12. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Remélem nem a nyelvtantanárodnak mondtad. :D
2011. júl. 12. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
milyen suli ez nálunk 16 tól közép iskola van 12 meg még bőven az általános iskola kategória...
2011. júl. 12. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

mért olyan érdekes hogy hogy 12 csajba szerelmes?

tegnap egy 13 éves kiscsaj rámmászott( durván) közbe 18 éves pasija van...

szal ...:D

2011. júl. 12. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

14:41

Hány éves vagy?

2011. júl. 13. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!