Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért érzem, hogy nem álmodok,...

Miért érzem, hogy nem álmodok, hanem gondolkodom?

Figyelt kérdés
Több hete nagyon furát érzek. Elalvás után elkezdek álmodni, de annyira furán érzem magam, mintha fent lennék és ezt gondolnám. Mikor felkelek tisztán emlékszem mindenre. Például ma elaludtam délután és azt “álmodtam”, hogy leesem a lepcsőről. Amikor ez volt hirtelen felpattantam az ágyból, mintha tényleg elkezdtem volna esni és azért álltam fel, mert nem akartam leesni. Borzalmas érzés.
2020. aug. 8. 23:05
 1/2 A kérdező kommentje:
Olyan mintha nem is aludnék, rengetegszer felülök, körülnézek, hogy hol vagyok, mert azt hiszem époen ott vagyok ahol előbb azt gondoltam.
2020. aug. 8. 23:14
 2/2 anonim ***** válasza:
Én egyszer pl úgy jártam hogy egyedül voltam otthon ,és azt álmodtam hogy anyukám dörömböl az ajtón és kiabál hogy segítség erre fel keltem és lerohantam a lépcsőn az ajtóhóz de sehol semmi, annyira hihető volt hogy percekig gondolkoztam hogy most mi van.
2020. aug. 8. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!