Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van itt más is, aki kövér...

Van itt más is, aki kövér lett a karantén alatt és örül neki?

Figyelt kérdés

Én nagyon élvezem. A karanténből végén még májusban elkezdtem azt érezni, hogy lomhább vagyok és sokkal inkább nehezemre esik a mozgás, ha például busz után kell futnom vagy lépcsőznöm kell. Megmértem magamat, és majdnem hanyatt estem, amikor megláttam, hogy kilenc kilót híztam február óta. Azt persze amúgy is tudtam, hogy felszedtem némi felesleget, de azt nem gondoltam, hogy ennyire kövér lettem. Először persze nekem is az volt az első gondolatom, hogy azonnal elkezdeni fogyózni, egy vagy két alkalommal még edzőterembe is elmentem, de pár nap után elkezdtem megbarátkozni a hízásommal, sőt egyre jobban örültem, hogy pocakom van. A fogyókúrát is abbahagytam, meg elkezdtem direkt jó sokat enni, és május óta további hét kilót híztam. Soha ilyen jól még nem éreztem magam.


Kioktató kommentekre nem vagyok kíváncsi. Azok írjanak akik hozzám hasonlóan szeretnek kövérnek lenni.


29/f



2020. aug. 11. 09:20
 1/8 anonim ***** válasza:
23%
nincs
2020. aug. 11. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
Nincs ilyen pufi
2020. aug. 11. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
63%
Én már előtte is kövér voltam, de mostanában sajnos fogytam egy kicsit:( Most 138kg körül vagyok, tavasszal még 144 voltam, az volt a csúcs. Mostanában túl sokat mozogtam és mellé keveset ettem:D Szóval lement pár kiló az utóbbi időben, de most azon vagyok, hogy minél hamarabb visszaszedjem! Szeptember közepére már 150 akarok lenni! A célom egyébként kb. 165-170kg, de ha elég jól bírom, akkor 180kg vagy még több :) Nagyon szeretnék már igazán brutál kövér lenni:D Ez egy fétis nálam, feedee vagyok, ezt szeretem, ha egyre kövérebb vagyok, és nem tudom megelégelni:D Te is az vagy, ha ez ennyire vonz téged, olvass utána:D Max csak eddig nem ismerted, de ez egy fétis. Ja, egyébként mindössze 173cm magas vagyok, szóval már most is jócskán megtermett vagyok a cirka 140 kilómmal :D 24 éves srác vagyok. Te hány kiló vagy most? Mennyi szeretnél lenni?
2020. aug. 11. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Én híztam, de nem örülök neki.
2020. aug. 11. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én is híztam, bár nem ennyit. De nekem is tetszik! Csak a ruhák ne lennének ilyen szűkek xd
2020. aug. 11. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
68%
Én is híztam és örülök neki tervezek még :)
2020. aug. 11. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Sziasztok, én is híztam picit. Kedves kérdező, illetve akinek van kedve beszélgetni, írjatok! :) 28/F
2020. nov. 8. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%
Önámítás. Senki nem akar zsíros deszka lenni.
2020. nov. 8. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!