Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A női hormon tabletta segíti...

A női hormon tabletta segíti a mell növekedését?

Figyelt kérdés

Ha egyáltalán van ilyen tabletta.

Nemrég majdnem 30 kg-ot fogytam es sajnos a melleimből is sok ment le es most nagyon kicsik de én folytatni szeretném az edzést és a diétát mert meg mindig van rajtam egy kis felesleg de a melleimből nem akarok fogyni mar sőt inkább növelni szeretnem valahogy de nem tudom hogyan mert plasztikai műtétet nem szeretnék.



2020. aug. 11. 21:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Hormontól hizol
2020. aug. 13. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Jesszus, KÉRLEK ne szedd ilyen célból

Kevés olyan káros dolgot lehet beszedni, mint a mesterséges hormonok, ráadásul egyfajta 'második pubertáskort' tud/szokott előidézni előidézni, annak minden pattanásával és érzelmi nyűgjével együtt.

Az abbahagyásánál ugyanúgy 'soronkívüli menopauza'

2020. aug. 15. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Inkább a szőrnövekedést serkenti, de azt nagyon hatékonyan.
2020. aug. 17. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Abody válasza:

Én erre azt tudom mondani, hogy transz nőknek van milliónyi fóruma meg kutatása arra, hogyan lehet a mellnövekedést meg egyéb testi változásokat optimalizálni hormonokkal meg egyéb módon, szerintem cisz nőknek is beleférne egy kis "biohacking". Persze a melleknél van egy csomó örökletes dolog ami befolyásolja az alakját, méretét, egy nőgyógyásszal, endokrinológussal lehet érdeklődni, hogy mit lehet próbálkozni.

Vannak bioidentikus hormonok, ki lehet próbálni, ha nem válik be, le lehet állni.

2020. aug. 19. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!