Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Minden eredményem jó, csak...

Minden eredményem jó, csak ajánlják, hogy megelőzzék, a terhesség alatti kialakulását. Cickafark, és palástfű teát ittam, barátcserje tablettát szedtem, ezek okozhatják a göb növekedését?

Figyelt kérdés
Van-e valakinek tapasztalata arról, hogy terhességet vállalt pajzsmirigy műtét ellenére, érdekelne a kimenetele.
2017. febr. 8. 19:32
 1/3 A kérdező kommentje:
Helyesbitek...Van-e valakinek tapasztalata arról, hogy terhességet vállalt pajzsmirigy műtét ajánlásának ellenére, érdekelne a kimenetele. A műtét után nyugodtan vállalhatom a terhességet az orvosom szerint.
2017. febr. 8. 19:35
 2/3 anonim ***** válasza:

A teákkal én nem kísérleteztem, az orvosom sem javasolta, annyit mondott: szedjem a hormont, mert azzal előzhető meg a göb képződés/növekedés, terhesség esetében gyakran ellenőriznek mert sokszor kell módosítani gyógyszert.

Ha azt javasolja hogy műtét után akkor tényleg utána, mert akkor valószínű a terhesség rontana rajta, az ingadozó hormon nem tesz jót a göböknek. Műtét után könnyebben stabilizálódnak a dolgok ilyen szempontból.

2017. febr. 8. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Jelenleg nem szedek semmi gyógyszert. Nem is adtak rá eddig semmit. Csak sajnos a korban is eléggé benne vagyok, és az időt nem szeretném húzni, a terhesség vállalás szempontjából.
2017. febr. 8. 20:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!