Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen haj növekedését serkenő...

Milyen haj növekedését serkenő szerek léteznek?

Figyelt kérdés
Elkövettem azt a hibát, hogy elmentem levágatni a hajam, de mivel ideiglenesen leköltöztem vidékre, nem tudtam igényebe venni az én ügyes kis pesti fodrászomat. Meg is lett az eredménye, minden kérdés nélkül brutál rövidre felnyírta a hajamat. Összevissza vágta le; ott vágott sokat ahol nem kellett volna, ott keveset ahol már őrjített a hajam hossza. Szóval a kérdés a következő: Milyen hajnövekedést serkentő készítmények vannak? Lehet ez vitamin, sampon, tabletta, vagy akármilyen csodaszer. Szeretném minél előbb viszont látni a hajamat.

2020. máj. 20. 22:52
 1/4 A kérdező kommentje:
ja amúgy 17/f, ha a nemem fontos lenne
2020. máj. 20. 22:54
 2/4 anonim válasza:

Ahww...🥺

Hupsz,bocsi,de karantén van és ha tudok egy hím létezéséről,akkor elkezdek beindulni,de bocsi mégegyszer.

Amúgy a dm-ben/Rossman-ban és egyéb drogériákban lehet kapni kimondottan férfiaknak hajnövesztő vitamint/tablettát.

Várj a következő válasz is az enyém,belinkelek neked egyet!

2020. máj. 21. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
B vitamin ,bár ettől inkább egészséges lessz a haj de eggy picit gyorsabban is nő
2020. máj. 26. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
ja b vitamin cool
2020. máj. 26. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!