Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen természetfeletti...

Milyen természetfeletti jelenségekben hisztek?

Figyelt kérdés
2020. aug. 11. 23:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Semmilyenekben.
2020. aug. 11. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
71%
Egyikben sem. Ha létezik egy jelenség akkor része a természetnek vagyis nem természetfeletti.
2020. aug. 11. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én sem hiszek ilyesmiben, de egyszer érdekes dolog történt velem.

Vásároltam egy szürke alapon kármin pöttyös karton anyagot, amit itthon beavattam, és el kezdtem vasalni. Nedvesen egész sötét lett, és nagyon jól nézett ki azzal a felével, amit már kivasaltam. Arra gondoltam, hogy milyen jó lenne, ha lehetne kapni fekete alapon is ilyen pöttyös anyagot.

Másnap visszamentem a boltba, mert szerettem volna még cérnát, gombot venni, és csak úgy mellékesen odamentem az anyagokhoz, és megláttam a pöttyös anyagot fekete alappal. Ott volt a szürke mellett, pedig korábban nem láttam. Meg is kérdeztem az eladótól, hogy előző nap miért nem láthattam, azt mondta: ma kaptuk.

Szóval nincs köze semmilyen jelenséghez, csak nagyon meglepett a dolog, mert úgy éreztem, mintha valaki teljesítette volna a kívánságomat.

2020. aug. 12. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szellem

És egy kicsit az ufókban

És nem tudni ufók léteznem e ugyhogy ..!

2020. aug. 29. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

És pont az a csomö ember nem találta meg a kerdest aki hisz a szellemekben

Nem baj

Nem vagyok bolond

Szellemek léteznek

2020. aug. 29. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!