Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek mivan a halál utàn?

Szerintetek mivan a halál utàn?

Figyelt kérdés
Én azt gondolom hogy kell valaminek lennie a halál után nincs olyan hogy nincs semmi utána. Szerintem az van a halál utan hogy láttunk egy nagy bagy fényességet és az a fényesség egyre nagyobb és nagyobb és nagyobb lesz. És szerintem akkor már a mennybe kerülünk es mindenféle barátságos lénnyel leszünk. Tudom hogy kislánynak fogtok tartani emiatt de mivan hogyha ez nem butaság? Ti mit gondoltók?

2020. aug. 12. 18:24
 1/7 anonim ***** válasza:
83%
Nincs semmi.Ahogy születésed előtt sincs.
2020. aug. 12. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
SEMMI
2020. aug. 12. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
83%
Ugyanaz az van mit szuletesed elott, nincs tudomasod rola
2020. aug. 12. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
36%
Közvetlenül a halál után szerintem sincs semmi, de én elhiszem a Bibliának, hogy lesz feltámadás, amikor a halottak felébrednek, és egy új, romolhatatlan testben jelennek meg. A halott viszont nem érzékeli az időt, ahogy a születésünk előtt sem érzékeltük, tehát aki meghal, azonnal a feltámadásra ébred. De ennek nem fog mindenki örülni, mert a gonoszok számon lesznek kérve. A pokolban való örök szenvedésben nem hiszek, szerintem akik gonoszok voltak, azok másodszor is meghalnak (ez lesz a második halál a Biblia szerint), amiből már nem lesz többé feltámadás. A jók pedig, és akik elfogadták, hogy Jézus meghalt helyettük az ő bűneikért, a feltámadás után örökké élnek. Mert lesz, aki a cselekedetei alapján, és lesz, aki hitbeli döntése alapján ítéltetik meg, attól függően, mennyi ismerete volt.
2020. aug. 12. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ahogy a biblia írja, először semmi-éjszakai alvás-feltámadás.
2020. aug. 15. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Ugyanúgy élünk, mint most, csak nem testben, hanem "szellemként"(ez van az életünk előtt, után is) aztán amikor megszületik a gyerek és amikor ELŐSZÖR vesz egy nagy levegőt, akkor kerül bele a testbe a lélek.De olyan hosszú folyamat, mire az újszülött megtanul beszélni, hogy addigra elfelejti a múltját és a fontosabb dolgokra figyel.
2023. szept. 16. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
# 6. Ha tudunk tudatosan létezni a testünk, tehát az agyunk nélkül is szellemként, akkor hogy tudják elaltatni az embert pl. egy műtéthez úgy, hogy nem tud semmiről? Hol van olyankor benne az agyat nem igénylő öntudat?
2023. szept. 16. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!