Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Letiltott bankkártya?

Letiltott bankkártya?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy letiltottam a bankkártyámat, mert elhagytam. A kérdésem az lenne, hogy igényelhetek újat? Tehát a mostanit már nem tudja használni senki, mert letiltottam, de nem fog a bank akadékoskodni, hogy még "kint van" egy kártyám, bár letiltva? Illetve, ha véletlen előkerül, a letiltott kártyákkal nem foglalkoznak? Azért kérdezem, hogy nehogy emiatt valami bajom legyen, hogy 2 kártyám van egyszerre, bár az egyik letiltva.

2020. aug. 12. 22:32
 1/6 A kérdező kommentje:
Illetve még annyit kifelejtettem, hogy ha új kártyát igénylek, akkor új pin kódot is kapok? Hisz a régi PIN is "le lett tilva" ezek szerint, ugye?
2020. aug. 12. 22:36
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
A letiltott kártya véglegesen tiltva van, nem lehet visszacsinálni. Új kártyát kell igényelni, ha szeretnél kártyát. Ahhoz új pin kódot fognak küldeni. Mivel a régi kártya tiltott, nem lesz baj, de amúgy sincs akadálya, hogy egy számlához két kártya tartozzon, házastársaknál megszokott dolog.
2020. aug. 12. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Értem, még egy utolsó kérdés. A fiókban említsem meg, hogy mi történt (tehát, hogy elhagytam), vagy új kártya esetén nem szükséges megemlíteni, hogy miért igénylek újat? Csak mert, ha rákérdeznek a régi kártyámra, akkor vinném a papírt amin rajta van a kártya száma.
2020. aug. 12. 22:47
 4/6 A kérdező kommentje:
Egy utolsó utáni (:')). Junior számlacsomagom van, de gondolom valamennyi díja lesz az új kártyának, ugye?
2020. aug. 12. 22:48
 5/6 anonim ***** válasza:
Igen, meg kell említeni, hogy a letiltott kártya helyett kéred az újat, nem pedig társkártya lesz. Van díja, jellemzően az éves kártyadíjjal egyezik meg.
2020. aug. 12. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm.
2020. aug. 12. 23:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!