Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Bankkártyával vásároltam, és...

Bankkártyával vásároltam, és az adatait megadtam-nyilván. Azóta minden hónapban vonnak le kisebb összeget a kártyámról. Korábban már egy IQBRAINER oldalt letiltottam, de most a VODFORWATCH. COM lopott róla pénzt. Hogyan tudnék ettől megszabadulni?

Figyelt kérdés

#lopás #IQBRAINER #VODFORWATCH
2019. nov. 12. 11:02
 1/3 Koplárovics Béci ***** válasza:
100%
Besétálsz a bankodba, letiltod a kártyát és igényelsz egy újat. Némi pénzbe kerülhet a művelet (erről a bankot kell megkérdezni), de legalább csak egyszer.
2019. nov. 12. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 belapus ***** válasza:

Szomorú, hogy az iqbrainer eset nem hagyott nyomot se az iq-n, se a brain-en.Legalább ne írtad volna ide azt is.

A két esetből kiindulva, hosszú távon nem lesz megoldás az új kártya készíttetése.Valahogy el kellene tiltatnod magad mindenfajta pénzkezeléstől

2019. nov. 12. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Azért ennyire nem vagyok ostoba, de köszi az észrevételt. A két esemeny egy adatmegadás eredménye volt.

Egyébként pedig segítő tanácsot vártam volna, ahogyan azt első hozzászólótól meg is kaptam, nem egyszerű okoskodást.

2019. nov. 12. 12:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!