Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha tesóm egyszer reklamált...

Ha tesóm egyszer reklamált egy pizza miatt, akkor onnan már nem érdemes rendelni?

Figyelt kérdés
Egyszer túl kevés volt rajta neki a cucc, és reklamált és kapott ingyen másikat. Na most ez nem város, ezek ezt biztos megjegyezték, mivel mindig onnan rendelünk és ha már meglátja a lakcímet biztos hogy eszébe jut. Na most én mindig elképzelem hogy mondják, na megint ezek és bele köp a pizzamba Vagy rosszabb. Lehetséges? Nagyon jó a pizzájuk imádom de én ezt el tudom képzelni. Szerinted?

2020. aug. 13. 20:30
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
En is el tudom kepzelni hogy te ezt el tudod kepzelni. Meg azt is, hogy tul sokat kepzelsz magadrol ha azt gondolod minden korulotted forog.
2020. aug. 13. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Az előző hozzászólót ne vedd magadra:az a típus,aki mindenkit utál,de legfőképp saját magát!:/

Hogy a kérdésedre válaszoljak,szerintem a következő megrendelésednél mondd el nekik,amit itt leírtál,h mennyire szereted a pizzájukat,és a múltkor a tesódnak csak rossz napja v,valamint,h továbbra is csakis tőlük szeretnél rendelni!A pozitív visszajelzésnek mindenki örül!:)

2020. aug. 14. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
#2 jót mond, meg az amúgy is a tesód volt, rád nem néznek majd annyira rossz szemmel:)
2020. aug. 14. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!