Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » HELP! HOGYAN TUDOM A REGI...

HELP! HOGYAN TUDOM A REGI TIKTOK FIOKJAIM TOROLNI? 2017es videok vannak fent!es se a jelszoT sE az email cimet NEM TUDOM!:/

Figyelt kérdés
2020. aug. 15. 01:11
 1/4 anonim ***** válasza:
79%
így csak 1 lehetőséged maradt. Próbáld minél több különböző emberrel jelentetni a fiókodat míg nem törlik. Ha elég sokan jelentik előbb utóbb törlik a fiókot.
2020. aug. 15. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
hát mondanám de nagyon gáz videók vannak az oldalon így nem szeretném hogy lássák!🙃
2020. aug. 15. 02:53
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
akkor más lehetőség nem maradt mint reménykedni, hogy ne találjanak rá. Mert hiába írnál a supportnak ha nem tudod semmivel bebizonyítani, hogy ez a tiéd volt régen. De egy próbát talán megérhet veszteni való nincs.
2020. aug. 15. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
A jelentés nem ér semmit, mert ha nem sért szabályzatot a fiók, nem fogják törölni. Ha tömeges jelentéssel töröltetni lehetne egy fiókot, akkor bárkiét törölni lehetne ha összeáll egy kritikus tömeg akik trollkodásból végigjelentenek minden fiókot. A rendszer nyilván nem fogja törölni azokat a fiókokat, aminél nincs rá megfelelő indoka. Így viszont teljesen mindegy hogy 1 vagy 500 ember jelenti a szabályt nem sértő tartalmat.
2020. aug. 15. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!