Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha nincs bizonyíték, akkor...

Ha nincs bizonyíték, akkor mire lehet számítani? Egy ismerősömmel kapcsolatosan jutott tudomásomra amit elkövetett és kiváncsi lennék szerintetek így számíthat-e valamire?

Figyelt kérdés

Munkahelyel kapcsolatos sztori, nem is kívánom szépíteni, egy munkahelyi lopás, ami nem is kis értékben történhetett ahogy számoltam. Adott egy helység ahonnan elhozta, igaz az oda regisztrált a belépés, de kb 20 ember (ha nem több) jogosult oda bemenni és meg is fordul ott, ahonnan ezeket a dolgokat elhozta. Állítólag úgy sikerült mindezt neki, hogy senki nem látta, teljes észrevehetetlenül, ergo nyom nélkül. Persze a hiány az biztos meg lesz, igaz lehet csak hónapok mulva fog ez kibukni, viszont az jelentős, nem akarok nagyot mondani, de 10 millio körül is lehet, ami már jelentős. Viszont így, hogy nincs rá vizonyíték, hogy ő tette, mert tulajdonkép lehet azok közül bárki aki oda jár be, így mi lehet az ügyből, ami őt illeti szerintetek? (jó igaz én tudom, de nyilván nem dobom fel, de más nem) Régebbi történet gyanánt hallottam olyat is ilyen esetben mikor rendőrségre mentek és még egy gyanús személy is lett volna és minden stimmelt is volna rá azt mondta a rendőr, hogy ez még ahhoz is kevés, hogy kihallgasság és még azt is feltételezték, hogy mivan ha a cég akar így hasznot, hogy eleszámolják vagyis valami ilyesmit mondtak, erre pontosan már nem emlékszem.

Szóval szerintetek? Ha nincs se tetten érés se bizonyíték ami minden kétséget kizáróan bizonyítaná, hogy ő volt és mindez egy nagy vállalattol történik, ez esetben mire lehet számítani?

Lehet most kapok hideget/meleget ám vállalom, nem kicseszni akarok az illetővel csak tanácsot adni neki, de nyilván nem vagyok ebben szakértő, azért is fordulok hozzátok.

Köszönöm!



2020. aug. 19. 17:07
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!