Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Jártatok már úgy, hogy a...

Jártatok már úgy, hogy a nyomkövető szerint megkaptátok a csomagot, de nem hozta a futár?

Figyelt kérdés

Kínából rendeltem csomagot kb. 3 hete, amit a DPD futárszolgálaton keresztül küldtek. Kaptam nyomkövetési számot hozzá. Ezt beírva a DPD csomagkövetőjébe (vagy bármelyik másik nyomkövetőbe) azt hozza, hogy 2 napja megérkezett Budapestre a csomag, tegnap este meg a városba, ahol lakom. Ma átvette a futár a depóból reggel 6:52-kor, és 11:24-kor kézbesítették a csomagot. Itthon voltam, de hogy futár ma nem volt nálunk egész nap, az biztos. Ilyenkor mi van? Rossz helyre vitte, vagy elrakta magának? Most pont bejön a hosszúhétvége, így ebből a héten már biztos nem látok semmit.

Érdemes a jövő héten várni még pár napot, vagy mihamarabb érdeklődjek? Mik a tapasztalatok?



2020. aug. 19. 22:53
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Véleményem szerint, mihamarabb érdeklődj. Például pénteken. Mert holnap ugyan ünnep, de pénteken - elviekben - intézkedni tudnál.

Lehet, hogy rossz helyre vitték, de az is, hogy lenyúlták a csomagod.


((Nekem pl. simán azt írta be, hogy nem voltunk itthon, holott csak nem tudtam pár másodperc alatt kimenni a futárhoz, és azt is beírta, hogy bedobott értesítőt, pedig nem. Ha nincs egy ismerősöm, akinek telefonáltam kétségbeesetten, hogy segítsen, aki online shopban dolgozik, utána járt - elintézte, akkor simán lenyúlták volna. Másnap kihozták, és nem is kellett aláírnom a csomag átvételét, ami gyanús, mert mindig alá kellett eddig írnom. Valószínűleg aláhamisított, és nem számatott rá, hogy újra ki kell szállítania.))

2020. aug. 19. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!