Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Véletlenül letegeztem valakit,...

Véletlenül letegeztem valakit, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Van egy nálam 2 évvel fiatalabb ismerősöm, aki letegezett valakit, akit én is ismerek, de én nem vagyok vele olyan jó viszonyban, hogy letegezzem, de ma véletlenül sziát köszöntem neki. Az illető fiatal (25 és 30 között) és miután letegeztem ezt szóvá is tette, de azt hitte, hogy én ezt nem hallom. Nagyon kínosan érezem magam emiatt... Mit kéne tennem?

2020. aug. 21. 14:22
 1/4 anonim ***** válasza:
14%
Mondd el mindenkinek, hogy letegezett az a kis szemét. Ha elég sokat hangoztatod, elhiszik és őt fogják neveletlennek tartani. A végén még nyilvánosan meg is mondhatod neki, hogy kérjen bocsánatot tőled.
2020. aug. 21. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Első, szerintem valamit nagyon félreértettél. A kérdező tegezte le a másik embert.


Kérdező, amikor szóvátette, mit mondott pontosan?

2020. aug. 24. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Az összes szerencsétlennek aki lebontotta az első válaszomat: nem, nem értettem félre semmit. Ti vagytok túl egyszerűek hogy értsétek amit írtam.

A gyengébbek kedvéért elmondom még egyszer.

Legjobb védekezés a támadás.

A történtek ellenkezőjét kell terjeszteni, az emberek összezavarodnak, és azt fogják elhinni amit gyakrabban hallanak.

2020. aug. 24. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Lebontotta? Lepontozta. A többi stimmel.
2020. aug. 24. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!