Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Borzasztóan izzad a tenyerem,...

Borzasztóan izzad a tenyerem, mit tudok ellene tenni?

Figyelt kérdés

Állatorvosira készülök, már voltam gyakorlaton is, ahol ugye például felszívjuk az oltóanyagot, és ilyenkor valami iszonyatosan izzad a tenyerem. Leginkább akkor van ez ha pici dolgokat fogdosok, ami az állatorvosi szakmánál hát elég gyakori :D Illetve ha sokáig fogok egyvalamit, akkor is szénnéizzadom.

Egy állatorvosi rendelőben tudok tenni ott rögtön valamit az izzadás ellen, vagy csak éljek ezzel együtt? Nem beszélve arról hogy összevissza csúszik így a kezem amikor valami pici dolgot kell megfogni. Kezet mosni nem tudok minden percben, viszont az ideiglenesen megoldja a problémát egyébként, csak ha megint valamit fogdosnom kell akkor megint izzad. Szimpla megtörlés nem nagyon segít, csak rosszabb lesz tőle a helyzet :D

Előbb utóbb ha csak állok akkor is elkezd izzadni a kezem, de nyilván ott nem igazán zavar, de ha már meg kell fognom valamit, akkor már gáz a helyzet. Azt is el tudom képzelni hogy azért izzad mert rástresszelek arra hogy ne izzadjon XD

Na mindegy, a lényeg hogy van valami megoldást amit ott rögtön tudok alkalmazni? Esetleg valaki hasonló cipőben? Valakinek bevált praktika?



2020. aug. 23. 23:05
 1/3 anonim ***** válasza:
Ideggyengeség lehet
2020. aug. 24. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Amugy meg van ilyen durva izzadasgatlo keszitmeny gyogyszertarban kaphato Naturlandos. Olvastam hogy lehet hogy veszelyes pl rakot okozhat stb. En hasznaltam egy idoben honaljra annyi hogy borotvalkozas utan ne kend be vele mert kb lemarja a borod. Higitani erdemes. Mehet talpra, kezre is
2020. aug. 24. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Azt hiszem, az előttem lévő a solutio antisudorica-ra gondolt.

Valóban lehet jó, de olyan is akad, akinek nem használ.

Neked a vegetatív idegrendszereddel van gondod, jól sejted, hogy a sztressz miatt. Ha a sol. antisudorica nem használ, kérj orvosi segítséget.

2020. aug. 24. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!