Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mi a véleményed az írási...

Mi a véleményed az írási stílusomról? Kicsit hosszabb idő kell a válaszra. Többi lent.

Figyelt kérdés

Személyes blogom címe www.vicus.blog.hu , ez alapján szeretném, ha véleményt mondanátok főleg a fogalmazási stílusomról, meg esetleg az életemről is. Kb. 10 írás már a németországi tartózkodásomról van írva, szeretném, hogyha azok, akik az életemet is véleményezik (bár ez a kevésbé fontos), beleolvasnának főleg a Németország előtti részbe.

Azt szeretném, hogy a fogalmazást 1-2 mindennapi bejegyzés ÉS 1-2 koncertbeszámoló alapján írnátok.


Bocsi, kicsit "izé" kérdés, és egoista sem vagyok, NEM fényeztetni akarom magam, csak érdekel mások véleménye, érdekel, hogy lehet-e belőlem valami, kevés visszajelzést kapok.


Köszönöm! :)


2010. nov. 13. 23:31
 1/5 anonim ***** válasza:

Majd beleolvasok jobban , mert imádom Németországot, de egyelőre 1 dolog: Berlint egy napon sem lehet említeni Pesttel. Akkor te nem láttál mindent Berlinben, ha azt mondod, Pest szebb.

De majd olvasgatok jobban, csak mostmár fáradt vagyok.

2010. nov. 16. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nekem nem tetszik bocs. Még csak pár bekezdést olvastam el, de már túl sokx olvastam az, hogy fasza, basszus, szar, stb.

Persze gondolom jóval fiatalabb vagy, mint én, és ilyen fiatalosan beszélsz, de én írott szövegben nem szeretem a káromkodást erőltetni.

27/L

2010. nov. 16. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hányéves vagy?
2010. nov. 16. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a kommenteket :)

Hú, a káromkodásnak utánanézek, mert úgy ismerem magam, mint aki általában kikerüli ezeket a szavakat, de akkor mégiscsak feltűnően sokat használom őket :S


És igen, csak 17 vagyok.



Berlinben megnézésre ajánlhatsz még helyeket... voltam a Brandenburgi kapu - Bundesland - Friedrichstraße környékén, a Potsdamer Platzon, a Ku'dammon, a ... hú, mi a tér neve... Ahol a három dóm van egymáshoz nagyon közel... Tehát valóban nem sok... :)

2010. nov. 16. 15:07
 5/5 A kérdező kommentje:

LINKELEK PÁR BEJEGYZÉST, hogy egyszrűsítsem, a dolgot, fontossági sorrendben :D


[link]

[link]



[link]

2010. nov. 16. 15:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!