Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mindenhonnan azt hallom, hogy...

Mindenhonnan azt hallom, hogy álmunkban nem tudunk meghalni, pedig esküszöm, nekem már "sikerült" egyszer. Hogy is van ez?

Figyelt kérdés
Mindenki csak kuncog rajtam,amikor szóba kerül a téma és elmesélem - bizonygatják,hogy képtelenségeket állítok...
2008. nov. 27. 09:25
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Engem áram csapott agyon a nővéremmel együtt.Furcsa,de nem ébredtem föl azonnal...
2008. nov. 29. 11:19
 12/14 anonim ***** válasza:
66%

"Nekem majdnem hetente visszatérő álom az, hogy lezuhanok valahonnan."

Légzési probléma lehet - valószínűleg nagyon horkolsz. Menj el orvoshoz! A Madarász utcában van alváslabor. A te esetedben valószínűleg már az agykárosodás határán jársz!

2008. nov. 29. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:

Én pont ma álmodtam ezt. De nem, hogy felkeltem, még itt fésülgettem a saját hajam. Meg kérdeztem anyut, hogy hogy találtak meg és hogy is haltam meg? Néztem a telefonomon a nem fogadott hívásokat és tudtam, hogy már nem válaszolhatok rájuk...

Morbid.... :D

2013. márc. 6. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Tudom, hogy régi kérdés, de én amikor valami rosszat álmodok, és fel akarok kelni belőle, sokszor úgy ébresztem fel magam, hogy öngyilkos leszek. Legtöbbször leugrom magasból, és akkor tudom, hogy fel fogok ébredni, és úgy is történik, és utána mindenre emlékszem.
2019. júl. 19. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!