Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért nézik ki mindenhonnan...

Miért nézik ki mindenhonnan az emosokat?

Figyelt kérdés

Bárhova megyek a baráti körrwl, akik szintén emosak, mindenhol furcsán néznek ránk és kinéznek emberek minket illetve közösségekbe nehezen fogadnak be, buszon elülnek mellőllünk. 16 éves lány vagyok, bár ez nem számít. Nem vagyunk rosszabbak mint mások, csak emosak vagyunk, ennyi az egész.


Nem értem az ugynevezett normális embereket, akik hajtják az amerikai álmot, gürcőlnek egész életükben csak azért, hogy eltartsák a gyereküket és a családjukat. Nyalnak a munkahelyen a főnöknek, karrieristák, azt lesik melyik kollega mennyivel kap többet milyen kocsija van, milyen új nője. Összefoglalva élik azt a sivár életet amibe Én nem vagyok képes beletenni magamat, nem tudom átérezni az érzéseiket, nem értem tettüket. Mindezekért Én rosszabb lennék ? Nem hiszem. Mi másban leljük kedvünket. Nem bírom azt az életet amiben a legtöbb ember jól érzi magát, nem iszom le magamat a hétvégi diszkóban, nem járok mekibe mert útálom, de ettől még miért vagyunk rosszabbak. Nem értem.


2011. márc. 2. 01:37
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%

majd ha felnősz akkor igenis rájössz hogy ahhoz hogy eltartsd a családod nyalni kell a főnök seggét. ne aggódj efelől, 16 évesen úgymond megértem hogy így gondolkozol, de hát élj álomvilágban.

amúgy azért néznek le titeket, véleményem szerint, mert azthiszi a legtöbb fiatal hogy menő eretvágni, meg emósnak lenni, meg anyámkínja, és mivel sok fiatal követi ezt, ezért rohadt nagy divattá vált a világutálat stb. és ez gyökérség. alapjáraton úgytudom hogy az emosok érzelmesebb emberek, bár lehet tévedek, nem vagyok benne mivel én élvezem az életet, néha berugok, szeretek mekibejárni, barátokkal röhögni minden hülyeségen, stbstb. 21/L

2011. márc. 2. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
82%
Pedig érthetnéd,mert nem normális,amit csináltok,és erről a hatalmas egoizmusról árulkodik az 'én' nagybetűvel való írása. Az,csillagom,kisbetű. Tudom,hogy a 16 éveseknél van a bölcsek köve,de ha majd lehámoztad a tojáshéjat a s*ggedről,és nem a szüleid fognak eltartani,akkor majd nem lesz időd ilyeneken elmélkedni,mert hamarabb éhen d*glesz,minthogy észrevennéd. Addig meg álmodozz csak a lányszobádban,és ne kérdezd meg anyut,hogy ő vajon munkával kereste-e meg a te vacsorádra valódat,amit most olyan természetesnek veszel,és a féloldalas hajad mögül kinézve még ráadásul le is szólsz. 25/L
2011. márc. 2. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
72%
Hát valami ijesztően néztek ki,az szentigaz.Ha az én gyerekem ilyen "fazonban" jönne ki a szobájából egyik reggel,én felgyújtanám az előszobában.A felfogásotok,meg az élet szemléleteitek nevetséges.Jól irják elöttem,majd ha neked is nyalni kell a góré seggét,hogy ne legyél munkanélküli,majd akkor félre fogod tolni a hajadat oldalról,hogy lásd a főnök fenekét közvetlen közelről.
2011. márc. 2. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:

Bocs le vagyok én maradva. Mi az az emós ?

Ez csak kinézeti dolog, vagy világot hogyan látjátok ?

És ha a világot hogyan látjátok, akkor milyennek is ?

Bocsi, ha gagyinak tűnök, de hagy tudjam már meg.

Kösz

2011. márc. 2. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%

Ha te nem vagy képes beleképzelni magadat a helyzetükbe, lenézed az életvitelüket, akkor milyen jogon várod el, hogy ők elfogadjanak?


16 évesen nem értem, miért beszélsz munkahelyi problémákról, mikor az egészről fingod sincs. Na, én pl. ezért nézlek le. De ezért csak téged, a gondolataid miatt, nem az emo miatt.


Az emosokat azért nézem le, mert azt hiszik, qrva sokat tudnak a világról, azt hiszik, hogy az ő fájdalmuk mindenkiénél nagyobb, pedig ha csak egyszer komoly lelki szenvedésnek lennének kitéve, pics@módra vinnyognának a fájdalomtól, de még akkor sem lennének annyira tökösek, hogy tényleg "öngyik" legyenek. Megjátszós bagázs, akik egyenjelmezbe öltöznek, ezzel kivívják a kirekesztettséget, csak azért, hogy sírhassanak, hogy ki vannak rekesztve. Eléggé tudathasadásos állapot, bár inkább feltűnési viszketegségnek mondanám.

2011. márc. 2. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%

Kimaradtam ebből az "emós" világból, de mint metálos, találkoztam már előítéletekkel.

16 évesen eléggé idealizált elképzeléseid vannak a világról. Amit felsoroltál, az nagyrészt úgy van, de majd ha a saját lábadra állsz, rájössz, hogy bizonyos dolgokban kénytelen vagy kompromisszumot kötni. A legtöbb ember stílustól függetlenül nem olyan életet képzelt el magának, mint amilyet él. Egyébként nem tudom, hogy az emo életérzés pontosan miben nyilvánul meg, csak az önsajnáltatás és "megölöm magam mert nagyon sz*r az életem" sztereotípiát ismerem, és az eléggé nem jön be. Ha ez csak előítélet akkor részemről nincs semmi problémám a dologgal.

Mint nonkomformista, én sem vagyok a gürcölés, karrierizmus, talpnyalás híve, és nem is csinálom, bár tudom, hogy nem lesz soha tengerparti villám - nem is hiányzik. Olyan melót választottam, ahol viszonylag önállóan és kötetlenül dolgozhatok, de attól még munka, amit meg kell csinálni.

Később neked is meglesz az esélyed, hogy a saját nézeteidhez idomítsd az életedet, de nem fog mindenben sikerülni. Ettől még érdemes próbálkozni, mert amilyen életet teremtesz magadnak, olyat fogsz élni. Szerintem a problémádat nem értik meg azok, akik nem úgy gondolkoznak, mint pl. te:)

Nem vagy rosszabb, és nem vagy jobb. Csak te részben kívül hordod, amiben különbözöl. Később valószínűleg ez már nem lesz ennyire fontos számodra, mert elég lesz, hogy belül tudod, ki vagy..

Az pedig, ha kinéznek valahonnan azért van, mert az emberek viszolyognak attól, amit nem ismernek. Te is tartózkodsz attól, amiről nem tudod, micsoda, barát vagy ellenség:) Ez kellemetlen.. de elég, ha azok szeretnek, akik ismernek. Nekem elég. Ne várj túl sokat a világtól és akkor nem fogsz csalódni!

2011. márc. 2. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%
*nonkonformista
2011. márc. 2. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
27%

Szia!


Én magam sem tudom, hogy mi a baja mindenkinek az emosokkal. Én ugyan nem vagyok emos, de nekem nagyon bejön az a stílus, amit képviseltek.

Ha nem veszed tolakodásnak, szívesen ismerkednék, barátkoznék veletek! Már ha nem zavar, hogy én nem vagyok emos.

2011. márc. 2. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%

Engem abszolut nem erdekel, hogy ki emos meg ki hogy oltozkodik, de mondanek neked 2 dolgot.


1. nem dolgoztal soha eletedben. Szerinted a tobbi ember jokedveben dolgozik? A megelhetes nem mindenki szamara adott. Majd ha felnott leszel es magadat kell eltartanod, nem lesz mindegy, hogy hol dolgozol es mit es attol, hogy valaki igyekszik jo viszonyt apolni a fonokevel, meg nem biztos, hogy nyal neki.


2. ne is haragudj, ezzel nem az emos voltodat akarom kritizalni, de epp az emosok azok, akik egy bizonyos, elegge megszabott modon oltozkodnek. Akkor ne mondjad mar, hogy neked nem fontos a penz, a ruha, mikor epp az emosok divatoznak ilyen-olyan ovvel, hajviselettel, ruhaval, cipovel. Es gondolom, hogy a te ruhaid meg kellekeid sem ingyen voltak, valaki megkereste rajuk a penzt az unalmas, kis sivar elete soran...


Ne gondolkodj ennyire csoportokban. A tobbi ember sem issza le magat feltetlenul, sot Mekibe sem jar mindenki. Csak ennyire terjed ki a gondolkodasod? Nem bantasbol, de az "En" szot nem szokas nagybetuvel irni. Nem kis egora utal (tudom, hogy nem vagy bekepzelt, de erre utal).

2011. márc. 2. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim válasza:
100%
azt mondod lenéznek, kinéznek benneteket mindenhonnan. nekem pont az jött le a te soraidból, hogy te nézzel le mindenki mást. persze ezt könnyű megtenni, amíg a szüleid tartanak el. de van egy rossz hírem, a kamaszkorral együtt ezt is ki fogod nőni.
2011. márc. 2. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!