Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek mikor teszteljek?...

Szerintetek mikor teszteljek? Vagy egyaltalan terhes vagyok?

Figyelt kérdés
Kb 2 hete a baratom elment bennem. Csinaltam tesztet multheten ami negativ lett. Viszont most megjott vasarnap. A barati tarsasagom szerint ez beagyazodasi verzes. Nem tudom pontosan mi. Viszont a terhesseg elojelei igenis megjelentek. Sokkal tobbet kell pisilnem. Picit erzekenyebbek a melleim, reggelente hanyigerem van. Nem tudom h terhes vagyok e most. Szerintetek? Es mikor teszteljek?
2020. márc. 11. 17:56
 1/4 anonim válasza:
100%
Lehetsz terhes, de azért ennyire az elején még nem szoktak tünetek lenni.
2020. márc. 11. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
63%
Az megvan hogy beàgyazódàsi vérzés nincs? Ha mégis van, az max pár óráig tart, nem napokig.
2020. márc. 11. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
95%
Ha olyan a vérzés, mint szokott, akkor az menstruáció. Ha beágyazódáskor vérzés van, az kb pár csepp. 2 hét után a teszt már kimutatja, ha terhes lennél. De mivel menstruálsz, ne aggódj.
2020. márc. 11. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem mensi előtt 1-2 nappal volt élénk piros pár cseppes vérzésem, aminek utána nyoma sem volt, a bugyiig el sem jutott, csak pisilésnél vettem észre. Most léptem be a 8. hétbe, a sűrű pisilés kb 1 hete jelentkezett, mellfeszülés végig volt. Mikor már 1 hete késett, és végig olyan érzésem volt, hogy mindjárt megjön, vettem egy tesztet. Aztán ez a mensis érzet el is múlt. Ha normálisan, napokig tartó vérzésed van, akkor nem vagy terhes.
2020. márc. 13. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!