Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek befognak zárni az...

Szerintetek befognak zárni az iskolák?

Figyelt kérdés
Itt a második hullám és ha most nem zárják be a sulit akkor nem fogják egész évben az biztos...

2020. aug. 30. 09:11
 1/10 anonim ***** válasza:
75%
Nem olyan biztos. Nagyon kevés az a diák aki komolyan fogja venni a maszk használatát. Valószínűleg fognak járni, de az is valószínű, hogy ők indítják el az igazi hullámot, és októberben megint otthon tanulnak
2020. aug. 30. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
91%
El fog indulni az tuti de legkésőbb ősszi szünetig biztos be fog zárni (szerintem). Meg olyan hülyeség etz is ha az iskolában folyik az orrod, köhögsz , hasmenésed van, fejfájásod van akor haza kell menned és 10 napig otthon kell lenned. 1000 dologtól fájhat a fejjed vagy hasmenésed lehet és nem csak a covid-tól. Na meg az orrfolyás, az akár egy allergiától is lehet. Köhögést valamennyire eltudom fogadni.
2020. aug. 30. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
87%

#1

Aki úgy van azt nem fogják beengedni. Gondolom nem jársz már iskolába és lehet még nincs gyereked. Nekünk úgy volt, hogy ott állt a portás és ismeretleneket be se engedett, aki nem megfelelő öltözetben ment azt is kiküldte. (Nem volt szabad a fiúknak atlétában lenni a lányomnak meg haspólóban).

Szerinted ha lesz vírus ügyben intézkedés akkor lehet csak úgy lazázni?? Konkrétan törvényt sért. Ránk kihívták volna a rendőrséget is simán, hogy veszélyeztetjük a társainkat ezzel és repült volna a bírság.

Most egyetemen is ha az lesz mondva hogy maszk, gumikesztyű akkor kénytelenek leszünk úgy ülni egész nap, mert ha nem akkor az a minimum hogy kizavar óráról.

2020. aug. 30. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
96%

szerintem 1 hónapig kb nyitva lesz.

de mivel egyre kevesebbet vigyáznak az emberek ezért szerintem egy idő után biztos bezár

2020. aug. 30. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
300 fertőzött egy nap alatt... na is így bezárják? Xd
2020. aug. 30. 14:57
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is be fog zárni, kérdés, hogy mikor.

#3 Én nem hiszem, hogy egyetemen a tanár kizavarná óráról azt, akin nincs maszk. Csak gondoljunk a BKV-ra, DKV-ra.. Sose hallottam még, hogy a buszsofőr leszállította volna a járműről a rendszegőt, pedig oh istenem, hogy hány emberen nincs maszk!

2020. aug. 31. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
88%
Szerintem se kell várni novemberig, és be lesznek zárva a sulik, főleg a budapestiek. Ilyen 'szabályokkal', fegyelemmel csak nőni fog az esetszám.
2020. aug. 31. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
82%

300 Fertőzött egy nap alatt? És?


Még iskola sincsen, nem is kapcsolódnak a fertőzések az iskolákhoz.


Majd ha valamelyikhez kapcsolódni fog majd ott átáll az adott osztály vagy az adott iskola.

2020. aug. 31. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
45%
Bocsánat, de a be fognak zárni három szóba írandó, mert nem az tartozik össze, hogy befognak, hanem az, hogy bezárni. És ha van egy harmadik szó is az igekötő és az ige között, akkor három szóba írjuk, de a bezárni pl. egy szó.
2020. aug. 31. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Az isten verne el téged el egy lapáttal elég nekem hogy holnap lesz suli nem kell +nyelvtan óra kösz hello.
2020. aug. 31. 20:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!