Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Rendeltem Wishről pár dolgot,...

Rendeltem Wishről pár dolgot, már egy hónapja azt írja, hogy Magyarországon van a termék, de még mindig nem kaptam meg. Valamilyen oldalon keresztül megtudom nézni, hogy Magyarországon belül melyik városban / melyik postán van a rendelésem?

Figyelt kérdés
A válaszokat köszönöm!

2020. aug. 30. 15:38
 1/7 anonim ***** válasza:

Én az Ázsia centerből rendeltem, és két hónap alatt ért ide 😀

Bp-Bp


Kitartás🙂

2020. aug. 30. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha nem kaptál hozzá nyomkövetési számot, akkor nem. A minimális, pár száz-ezer forintos termékeket nem is adják fel nyomkövetve, ezért is olcsó. Cserébe nem tudod mikor jön ide, de Kínából 60-80 nap a standard. 1 hónap az még nagyon semmi, túl korán kezdtél el aggódni.
2020. aug. 30. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Elvileg szeptember 12-ig kell ideérnie. A többi pár száz Ft-os dolgom megjött hetekkel ezelőtt, holott ezzel együtt rendeltem, és ez volt a legdrágább. Van egy nyomonkövetési száma, de abból nem derül ki, hogy melyik postán van jelenleg, csak az, hogy Magyarországon van valahol.

Egy fürdőruháról lenne szó, és mivel negyedikén utazom el örültem volna ha vihettem volna magammal :D

2020. aug. 30. 16:31
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem is így áll 2 hete.. Korábbi rendelésem ajánlott levél volt, aminek pont az a lényege, hogy nyomonkövethető, de magyarban valahogy meghalt az egész, postaládában bent a cucc, nyomkövetésben meg semmi. 😂
2020. aug. 30. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

"Elvileg szeptember 12-ig kell ideérnie." - az csak egy becslés a visszajelzési átlagokból, az országba érkezés után még akár hetekig vár a sorára a vámellenőrzéshez, ezt pedig nem kalkulálják bele.

Ha valamit időre szeretnél rendelni, legkésőbb 2 hónappal az utolsó határidő előtt meg kell venned.

2020. aug. 30. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Tisztában vagyok vele, hogy kb 2 hónapot kell rá várni. Megtetszett és megrendeltem, nem volt konkrét időpont, hogy mikorra kell :D csak fura nekem hogy Kínából ide ér fél hónap alatt, viszont Magyarországon belül egy hónapig tart míg eljut hozzám :'D
2020. aug. 30. 18:56
 7/7 anonim ***** válasza:
sajnos van, hgy 3 hónap alatt érkezik meg egy megrendelt termék.
2020. szept. 14. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!