Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Vonzom magamhoz a rosszat?

Vonzom magamhoz a rosszat?

Figyelt kérdés

Olyan rosszul érzem magam, mostanában csak rossz dolgok történnek velem.. És körülöttem is..

Mindenki elhagy engem.

Nincsenek barátaim.

Folyton egyedül érzem magam, főleg esténként.. Olyan gyenge vagyok, és egyre gyengébb, félek az iskolától is, ha az egyik lány ha nem jön iskolába akivel úgy jóba vagyok, akkor egyedül leszek. Nem akarok legjobb barátot, mert eddig akik a legjobb barátaim voltak mindenkiben olyat csalódtam hogy a magam érdekében muszály voltam elengedni őket, hogy ne kínozzam magam velük. Épp most is ez történt nem rég. Mostanában mindennap történik velem valami rossz..



2020. aug. 31. 01:00
 1/3 anonim ***** válasza:

Ismerős helyzet, őszintén szólva.

Alig pár barátom volt és mindegyiknek csalódást okoztam, pedig nem akartam. Tényleg nem érdemeltem volna meg Őt, folyton csak a hibákat kerestem és nem vettem észre hányszor megbántottam.

Most nincs egy igaz barátom se, olyan akivel nem érezném magam magányosnak.

Nem hiszek a sorsban, de valahogy elkönyveltem magamnak, hogy velem így is úgy is szar dolgok fognak történni és azokkal is akikhez közel akarok kerülni.

Egyébként, jó lenne tudni, hogy ez csak mostanában kezdődött, vagy már hosszú ideje így érzed magad.


Amúgy, ha a legrosszabbat feltételezed mindenről, úgyis csak jobb lehet. Lehet ez pesszimizmusnak nevezni, de nekem bevált :D


Próbáld túlélni valahogy, biztos hogy lesz jobb, hidd el. Nem akarok álszentkedni vagy Szabó Pétertkedni, de a boldogság és a szomorúság ne zárja ki egymást.

2020. szept. 1. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Évek óta így érzem magam, mindig szeretethiányos voltam és vagyok. És egyedül érzem magam mindig. Azt mondta anyukám hogy olyan leszek mint ő, egész életemben szenvedni fogok mert túl jó szívem van. És belátom igaza van. Amúgy szerintem te félreértetted, nem én okoztam csalódást másoknak, hanem én csalódtam sok mindenkiben.
2020. szept. 1. 22:00
 3/3 A kérdező kommentje:
Senkiben nem tudok bízni, egy jó 2 és fél éve amikor szintén csalódtam. De ez nagyon jót tett nekem. Soha nem szabad senkiben.
2020. szept. 1. 22:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!