Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Dobtak egy gazdag fiúért 2 év...

Adam*0 kérdése:

Dobtak egy gazdag fiúért 2 év után 3 hónapja nem tudok magamhoz térni folyton magányos vagyok és nem tudok bízni senkiben mert ez az eset nagyon tönkre tett. Ti mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés
2016. máj. 21. 17:00
 1/3 anonim válasza:
Próbálj nem rá gondolni és keresni az igazit biztos azt gondolod hogy ő volt az hát pedig az ilyen lány egy lotyó tudjad hogy undorító ha egy lány a pénz után megy rá köpdösnék az ilyenekre inkább éld az életed ne is törődj ilyen emberekkel biztos megtalálod az igazit és az a csaj baszottul bánni fogja.
2016. máj. 21. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Lotyó? Leköpnéd? Háááát.... Mai világban(sablon szöveg) pedig igen is fontos, a pénz. Persze szemét dolog ezert dobni valakit..de 10/9 ember ugyan ezt tenné. Nyílvan van kivétel..mint az én egyik nőm, aki dobott aztán valami purdéval összejött :D habár elég buta lany volt..na m1

Egyébként kérdező...nem védeni akarom a lányt..csak jobb ha tudod, mostmár így mennek a dolgok. Mit tennék? Semmit...keresnék mást. Eleve...nem veled volt baja, hanem azzal, hogy nincs kitömve a zsebed 20 ezresekkel. De nyugi..mint mondtam, van akit ez nem érdekel. Szóval keress valakit, emezt meg felejds el.

2016. máj. 23. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Biztos vagy benne, hogy ez csak a pénz miatt történt? Lehet, hogy teljesen véletlen, hogy az a másik fiú gazdagabb nalad. Csak egyszeruen erre szeretnéd fogni ezt az egészet. Úgymond nyugtatod ezzel magad. Lehet nem illettetek össze, ennek így kellett történnie. Sajnálom, hogy rossz most neked, de lépj túl, hidd el, sok lány vár olyan pasira, amilyen te vagy! Keresd meg őket!!!
2016. máj. 24. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!