Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Kb 1 éve rettenetesen nagy...

Kb 1 éve rettenetesen nagy hibát követtem el, amit utána nagyon megbántam, de nem sokat agyaltam rajta. Viszont lassan 1 hónapja estefele naponta eszembe jut.Nehezen alszok el, folyton rajta agyalok. Mit tehetek a bűntudatom ellen?

Figyelt kérdés

#bűntudat #Mit tegyek bűntudat ellen? #Bűntudat ellen sos valaki #Megbántam, nem tudom jóvá tenni
2020. aug. 31. 22:28
1 2
 11/12 anonim válasza:
Próbáld meg valahogy jóvátenni a hibádat, ha megbántottál valakit, kérj tőle bocsánatot.
2020. nov. 28. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%

1. Kérj bocsánatot attól, akit megbántottál.

2. Fogadd el, hogy esendő emberek vagyunk, akik tanulnak a hibáikból. Ha tudod, tedd jóvá a hibádat.

3. Ha nem tudod, akkor találj ki egy azzal arányos jócselekedetet, és vidd is véghez! Ezzel önmagad számára kiegyenlíted a mérleget, és nem fog már mardosni a bűntudat.

2020. dec. 22. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!