Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szeretnék emo lenni, mert egy...

Szeretnék emo lenni, mert egy elég érzékeny ember vagyok, meg minden, szóval hogyan kezdjek bele? és hol beszélgethetnék emokkal? (pls küldj linket. )

Figyelt kérdés
2010. aug. 5. 22:28
 1/10 anonim ***** válasza:
54%
Gondolom nem nézted ma Joshi Bharatot :D
2010. aug. 5. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
de te gondolom már voltál ott:P
2010. aug. 5. 22:30
 3/10 anonim ***** válasza:
54%
Még nem, csak pont egy Emos csávó fejtette ki a dolgok lényegét
2010. aug. 5. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Küldj Privit! :D
2010. aug. 5. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
ti..áh..m1
2010. aug. 5. 22:35
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Szia.kiváncsi lennék,hány éves vagy?ez a buta emo őrület minden tinit magahoz húz,de baromság.Én is voltam emos,13,14 évesen de mára már kinőttem.tudod,ez egy ilyen feltünési mánia féleség.tudom,hogy aki emo az most lepontoz,mert én is iylen voltam,de te ne csinálj őrültségez...az igazi emok vágják magukat stb,szóvál inkább keress magadnak egy igazi stilust s ne menj ilyen buta bandák után.attól még lehetsz érzékeny ember.remélem segitettem..
2010. aug. 5. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

ahm...nem akarom vágni magam

én Poss emo akarok lenni,főleg csak a stílus miatt.

2010. aug. 5. 22:39
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Épp erről beszélek.miért kell más stilusát koppintani.nem tudod kialakítani a saját,egyéni,egyedi stílusod?
2010. aug. 5. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Először is menny el egy gyárba, 3 műszakba dolgozni... na ott biztos az leszel...
2010. aug. 5. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Tehát azt akarod, hogy ne egyéniségként soroljanak be, hanem legyen elég sokaknak annyi, hogy "emó" éskész? Az emó manapság lejárt, vége. Miért nem jó úgy neked, hogy érzékeny vagy és kész? Az teljesen normális, ha érzékeny vagy, de biztos vagy benne, hogy úgy kívánod ezt a tulajdonságodat kifejezni másokank, hogy emós leszel? Ehhez természetesen elkell, hogy fogadd azt a tényt, hogy az emberek úgy fognak beskatulyázni, hogy "emós és kész" és a nagyja nem is akarja majd megismerni a valódi énedet. Hány éves vagy amúgy?
2010. aug. 5. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!