Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tegyek hogy ne vesszen el...

Mit tegyek hogy ne vesszen el a barátságunk?

Figyelt kérdés

Szóval én 18/l lány vagyok, a barátnőm 18/l szintén ismerjük egymást 14 éve kb, baratkozunk olyan 9 éve és legjobb/igencsak közeli barátok vagyunk már kb 5-6 éve. Anno semmi baj nem volt a baratsagunkal, néha hasznot húzott belőlem de azzal leállt, viszont kb két éve megismert egy lanyt és kb fel éve barátok. Azóta úgy van velem, hogy érzem rajta hogy nem szívesen teszi, amikor tud mindig ott hagy és megy a másik lányhoz aki a legjobb barátnője szintén. Sokszor vonulnak külön, lógnak együtt suli után, napi szinten meg öleli, szórakozni is el járnak és egyszer elhívott engem enni de akkor közölte velem hogy csak azért nem azt a lányt hívja el mert éppen összevesztek. Ha közösen vagyunk egy társaságban mindig rá figyel, ha ketten vagyunk látom rajta hogy farasztom és inkább a másik lánnyal lenne. Én mindig igyekeztem de úgy érzem hogy ez a lány fel év alatt előrébb jutott nála mint én 6-9 év alatt. Engem általában elutasít, ott hagy és ami a legjobban faj hogy nem vesz komolyan. Konkrétan a szemem előtt lesznek egyre szorosabb barátok és engem meg egyre jobban és egyre többször leráz és ezt mar mások is észre veszik. Ma pl egész nap úgy voltunk hogy akárhányszor beszéltem hozzá ő fintorgott, nem hallgatott meg, kedvtelen volt és mikor odajött a lány ( osztálytárs) akkor tok vidám volt. Mit tennének ebben a helyzetben mikor látjátok hogy a gyerekkori baratotok a szemetek előtt lesz legjobb barátja egy másik embernek és elkezd hanyagolni titeket miközben ti mindent megtesznek?


Szinte egyetlen barátom és nem akarom elveszteni de úgy érzem elkerülhetetlen.



2020. szept. 3. 15:43
 1/6 A kérdező kommentje:
Volt egy törés az életében amiben irtozatosan sokat próbáltam neki segíteni, hónapokon át vele voltam és mindent megtettem érte és nem hallgatott rám, le se szart, semmibe vett. A másik lány egy hetet beszélt vele meg akkor és közölte mindenkivel hogy ő egy emberre szamithat és hogy őt egy ember hozta ki a bajból.
2020. szept. 3. 15:44
 2/6 A kérdező kommentje:
Persze arra a lányra gondolt
2020. szept. 3. 15:45
 3/6 anonim ***** válasza:
Mit tennék? Elmondanám neki azt amit ide leírtál. Mindig megbeszélem az ilyesmit a barátaimmal.
2020. szept. 3. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 TR75 ***** válasza:
50%
Ha menni akar, hadd menjen. Nyilván ez nem esik jól, de attól még így van.
2020. szept. 3. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Kérdezd meg a barátnőjét hogy miért kerül téged ennyire, és próbálj a barátnőddel megbeszélni egy időpontot és vidd el pl egy gyrosra és beszéljétek meg ezt az egészet
2020. szept. 4. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Aki menni akar annak segíteni kell csomagolni (ez 1 mondás). De próbáld tisztázni a barátoddal. hogy legalább tisztán lás jogod van tudni, hogy viselkedj vele.
2020. szept. 5. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!