Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan rakhatnánk helyre a...

Hogyan rakhatnánk helyre a barátságunkat? 13/L Többi lent.

Figyelt kérdés
Vagyunk 4-en barátok. Ebből ketten (Én és L) jobban jóba lettünk egymással mint a többiekkel. Közös programokat csináltunk egy másik lánnyal is. Mikor már nagyon-nagyon rossz volt a helyzet le akartunk ülni megbeszélni de ő nekik valahogy minden napra programjuk volt köztük szombatra is. Ezért bátorkodtunk szombaton (én és L plusz másik lány) közös programot csinálni. De abból s sértődés lett. Mert az egyik lány mégis otthon maradt. ( A megbeszélésre nem akart, de a másik lányhoz meg akart jönni) . Aztán 2 hétre rá megbeszéltük NAGYON NAGYJÁBÓL a dolgokat. De nem kapott egyikünk sem értelmes választ, hogy min kéne változtatni. Szóval kérlek ha volt már hasonló helyzetetek vagy van egy jó tanácsotok írjátok le KÉRLEK. Félek, hogy tönkre fog menni a barátságunk :(

2017. márc. 27. 21:03
 1/2 Bogi1414 válasza:
Pontosan tudom milyen gáz ez a helyzet! Mi hatan voltunk barátok és ugyan ezek voltak a problémák! Végül meguntam a balhézást és megmondtam nekik hogy „ bár nagyon szeretlek titeket és marha jó barátaim vagytok de nagyon elegem van a hajcihőből! Nem értem mért olyan nehéz egy kérdésre normális választ adni vagy megcsinálni egy szivességet vagy egyálzalán köszönni a másiknak! Ha valaki akar valamit akkor mondja meg nyíltan! Rosszul esik hogy nem hívtunk meg kajálni/bowlingozni/moziba vagy csak sétálni? Van szád kérdezd meg jöhetsz-e és igent mondunk (általában) a lényeg az hogy kétlem hogy élveznétek ezt a renddzeres vitázást! Mindenki hondolkodjon el a hallottakon! Mindenkivel szeretném megőrizni a barátságom de nem szeretem ha veszekedtek!" szóval ezt így a szemükbe mondtam és bár beismerem ezt meg kellett emészteniük de végül belátták hogy jobb balhé nélkül mindenkinek! AZÓTA IS BARÁTOK VAGYUNK!
2017. márc. 27. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Csak az a baj, hogy ebben a társaságban nem én vagyok a nagyszájú és ha kicsit jobban felszólalok mint szoktam akkor neveznek bunkónak meg idegbajosnak. Ja és előbb beszélték meg a problémákiat a fiúkkal mint velünk.
2017. márc. 27. 22:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!