Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Meghan Markle-t (Meghan...

Meghan Markle-t (Meghan hercegné) vagy Kate Middleton (Katalin hercegnét) szeretitek jobban?

Figyelt kérdés
2020. szept. 8. 17:53
A kérdező szavazást indított:
Meghan Markle
Kate Middleton
22 szavazat
 1/6 anonim válasza:
68%
egyiket sem
2020. szept. 8. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
60%
Én sem
2020. szept. 8. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
84%
Kate-t. Ennek sok oka van, de leginkább az, hogy nem egy hisztis liba, hanem inkább egy normális családanya, tényleg mindent megtesz, hogy beilleszkedjen a királyi családba, és én innen kívülről nagyon rendes nőnek látom, míg Meghan-t egyre kevésbé kedvelem.
2022. febr. 20. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Meghant sokkal jobban, mert külsőre csinosabb, meg sztem belsője is jobb, kedvesebb.
2022. máj. 23. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
82%
Egyértelműen Katalint. Teljesen a 3. válaszadóval értek egyet. És amíg Katalin rengeteget jótékonykodik és segít a királynőnek, addig Meghan csak bájolog és integet.
2022. jún. 14. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
68%

Ha választanom kellene, azt mondanám hogy Meghan a szimpatikusabb.

Ő vitt vagyont a házasságba, Kate meg jól helyezkedett a szülei segítségével.

Harry igen gyorsan elvette Meghan-t,míg Kate hat évig kergette Will-t. Utóbbi csak a család nyomására vitte oltár elé Kate-et.

Kate rohamosan beleöregedett és csúnyult a konkurencia-harcba amit ő maga kezdett.

Süt az alattomosság a tekintetében. Szerintem ő maga tehet arról is, hogy Meghan-t úgy kezelik az első pillanattól kezdve, mint egy kutyát.

Pedig aztán Kate-nek a világon semmi oka nincs a nagyképűségre.

Aki hat évig fut a (mellesleg ronda) herceg után és csak ő tudja mi mindent meg nem tett azért hogy a herceg figyelmét "felhívja magára", inkább tartson önvizsgálatot.

Ja, igen : az, hogy a Middleton szülők a kisebbik lányukat Harry hercege "uszították", nekem mindent elmond a családról.

Csóri Harry nem győzött elfutni a sógornője elől.

Beteg család és Kate sem különb. Egy alattomos és álságos nő.

2022. júl. 9. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!