Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tesco-ban ha zsugorral akarok...

Tesco-ban ha zsugorral akarok venni az önkiszolgáló kasszánál ásványvizet, ahhoz kell az eladó segítsége?

Figyelt kérdés
Mármint bele kell hogy "nyúljon" az eladó a dologba, vagy csak egyszerűen írok egy darabszámot, meg az ásványvíz vonalkódját lehúzom és annyi.
2020. szept. 10. 19:39
 1/4 anonim ***** válasza:

Én úgy tudom, hogy csak pékárunál van vásárlónak lehetősége árucikket választani és darabszámot írni.

Ásványvizet nem ott veszek, de tejet, sokat. Évek óta az ottani dolgozó segítségét kell kérnem, ha nem akarok pl. 24 liter tejet egyesével beolvastatni. Ő, a kódjával belép és elintézi. Minden alkalommal figyelmeztet, hogy ne tegyem a tejet a rakodópolcra, maradjon a kocsiban.

Mindig megkérdezem, hogy én ezt nem tudnám-e csinálni, reménykedve, hogy változtatnak, de még ma délelőtt is az volt a válasz, hogy vásárló nem tudja.

Ugyanez volt egyszer, mikor nagyobb mennyiségű konzervet vásároltam.

Mindig, a bejutási helyen megkérem, hogy segítsen. Elkísér, gyorsan beüti, aztán folytathatom a többivel, amihez elég nagyfiúnak tartanak.

2020. szept. 10. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Legutóbb én colat vettem zsugorral, annak volt külön kódja a csomagoláson, de ha jól emlékszem mikor vizet vettem egy gyűjtővel, akkor a darabszám plusz vonalkod olvasás elég volt, és nem kellett eladói segítséget kérni. De ritkán járok tescoba lehet változtak a dolgok
2020. szept. 11. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Napi rendszerességgel vásárolok zsugor vizeket, és nem kell az eladó segítsége. Megadod a mennyiséget, utána leolvasod a vonalkódot a "pisztoly" segítségével. (nem muszáj azzal, csak egyszerűbb). Annyi még, h ne a zsugor fólián lévő kódot olvasd le, hanem ami konkrétan az üvegen van.
2020. szept. 20. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Tejet szoktam venni önkiszolgáló kasszánál annyi a dolog hogy a mennyiség megadása után rá kell tenni az egészet a mérlegre egyszer volt hiba hogy nem jól mért de az eladó elintézte.
2020. szept. 21. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!