Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha felmész msn-re általában...

Ha felmész msn-re általában hány ember ír rád? És te hány embernek írsz?

Figyelt kérdés
És mennyi ideig szoktál msn-en beszélgetni? Csak akkor írsz valakinek,ha konkrét dolgot akarsz megkérdezni/megbeszélni vagy akkoris ha csak úgy csevegni szeretnél? :)
2010. aug. 6. 18:26
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

én 1-2 emberrel szoktam egyszerre beszélgetni

nem csak akkor irok rájuk ha konkrét csak ha csevegni akarok vagy unatkozok:D

de velük állandoan beszélek

2010. aug. 6. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Általában 1-2 rám ír és én is írok 1-2nek,nem szeretem nagyon a sablonos dumálásokat és azt amikor a semmiről fecsegnek.
2010. aug. 6. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Én is 1-2 emberrel beszélek általában és ennyien írnak is rám kb.

Általában max. 1 órát beszélek, de már volt rá nem egyszer példa, hogy 1! bizonyos személlyel 4 órát is beszélgettem egyhuzamban. ^^

2010. aug. 6. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Változó..

Osztálytársaim általában mindig rám írnak. Egyszerre 3-4 emberrel szoktam beszélgetni. Én nem írok senkire csak úgy, hogy megkérdezzem, hogy "szia, mizu?"

Csak akkor írok valakire ha konkrét mondanivalóm van.

2010. aug. 6. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Az az igazság, hogy a partnerlistámon még nagyon kevesen vannak, mert egyik msn címem sem túl régen van meg. Ezért amikor bejelentkezek, nagyon ritkán találok olyat, aki elérhető is. :( Ha szerencsém van, és éppen bejelentkezik valamelyik ismerősöm, akk általában rám ír. Ha konkrét dologról van szó, azt megdumáljuk kb. 20 perc alatt, de ha csak simán valami kötetlen témáról beszélgetünk, akkor az eltart másfél óráig is.
2010. aug. 6. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hát most nyáron nagyon kevesen szoktak nálam fent lenni, de van 2 barátnőm, akivel ha fentvan rögtön beszélünk, van, hogy éjszakábanyúlóan is. :D
2010. aug. 6. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

1-3 max, de az se közvetlen bejelentkezés után. Megmondtam mindenkinek, hogy csak akkor írjon rám, ha konkrét dolgot akar. És megértették. :D Én is csak konkrét esetben írok rá valakira, bár van, aki ezt szokon veszi. :/ Viszont én akkor sem szeretem a szia-szia-mizu?-semmi-veled?-semmi-szia-szia típusú beszélgetéseket. Általában fél-másfél órát szoktunk msnen beszélgetni. :)

15/l

2010. aug. 7. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Rámírni általában nem szokott senki, csak ha kérdeznek valamit. 3 emberrel beszélek rendszeresen (ők rámírnak, ha akkor pont fent vannak).
2010. okt. 2. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!