Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A zombis filmekben általában...

A zombis filmekben általában ha meg harap egy zombi te is az leszel. De ha te megharapsz egy zombit az akkor ember lesz?

Figyelt kérdés
Így el kezdtem ezen gondolkozni...Igazából tudom, hogy semmi értelme. De kíváncsi vagyok a válaszokra
2011. máj. 3. 17:27
 1/9 anonim ***** válasza:
igen. Sőt, ha megharapod a veszett kuyát akkor egézséges lesz.
2011. máj. 3. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Buta...Beszélgetünk haverokkal a zombis filmekről meg ezekről és akkor jött fel ez a kérdés.
2011. máj. 3. 17:41
 3/9 anonim ***** válasza:
Hamarabb harap meg a zombi teged, de megis sikerul egy embernek akkor o zombi valtozik mert a zombi vere belejut a szervezetebe
2011. máj. 3. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

nem, mert a zombi vére a gyomrodba kerül, és a gyomorsavad megöli a zombivírust, igy nem leszel zombi, de a te nyáladban nincs embervirus ami megtámadná a zombit. érthető voltam?


1. voltam

2011. máj. 3. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
tehát csak romlott hús ízét lehet érezni. Illetve, ha sebes a szád, akkor nem, akkor megfertőződsz. szintén 1. voltam.
2011. máj. 3. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
eddig egyetlen válasz sem helyes, mert zombik [sajnos(?)] nem léteznek
2011. máj. 3. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy nem léteznek csak így a filmekben még soha nem haraptak meg egy zombit se és kíváncsi voltam, hogy mások mit gondolnak erről
2011. máj. 3. 22:04
 8/9 anonim ***** válasza:
röhögni fogtok, de léteznek zombik
2011. máj. 3. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Miért te találkoztál már velük?
2011. máj. 4. 13:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!