Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha olyan autót szeretnék,...

Kiskíváncsika kérdése:

Ha olyan autót szeretnék, amiben még nincs szervo kormány, klíma, illetve kevés az elektronika benne (pl. elektromos ülés, ablakemelő), akkor milyen autókat érdemes használtan nézni?

Figyelt kérdés

Légyszi ne Trabantot, Ladát vagy Polszkit ajánljatok, hanem újabbakat. :)

Ilyen "hagyományosabb típusú" autót szeretnék kevés nyűggel. :)



2020. szept. 15. 14:26
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
1-es swift. Abból ha jól tudom van olyan amiben nincs szervókormány. Amúgy a "hagyományosabb tipusú" (= fos) csak addig olyan kúl amíg nem vezettél ilyet. Mer' amúgy szpás. Plusz amit megnyersz azon, hogy nincs benne szervókormány azt elbukod azon, hogy ezek már mind rozsdatemetők többszázezer kilométerrel.
2020. szept. 15. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen, sajnos, ettől tartok én is. Opel Corsát vezetek, abban nincs ezek közül egyik sem és teljesen jó. :) Nekem ezek a szipi-szupi új autók nem jönnek be, mert annyi új csodát tesznek bele, hogy az meg pénztemető, ha valamelyik elromlik, az meg ugye híján van. Köszönöm a tippet!
2020. szept. 15. 18:13
 3/6 A kérdező kommentje:
És ha olyan autót veszek, amiben van szervó, azt ki lehet valahogy iktatni? Nem tehetek róla, szeretem tekerészni a kormányt és idegesít. :D Vezettem már mindkét fajtát, de egyszerűen nem tudom megszokni.
2020. szept. 15. 18:19
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Tyűű mi tavaly adtunk túl 6 év után egy skoda felicia-n, na abba semmi nincs. 6 évig nyüstöltük de imádtuk, de gyermekünk lett és kinőttük meg kellett a komfort. Ha valami meghibasodott pár ezerből kijött vagy bontóból szereztünk alkatrészt. Olyan volt nekünk mint egy igásló... Kiment a világból is és nem evett sokat😀 viszont rohadt mint az őrület... de biztos lehet még jó állapotút kifogni.
2020. szept. 15. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Na, igen, a '96-os Corsával is ez a baj, rohad szét az egész. Amúgy jön-megy, teszi a dolgát.
2020. szept. 23. 18:57
 6/6 anonim ***** válasza:
47%
Jó hogy nem lovaskocsit nézegetsz már..
2020. okt. 5. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!