Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Suzuki Swiftnél miért nem...

Suzuki Swiftnél miért nem működik az elektromos ablakemelő?

Figyelt kérdés

Van egy 2001-es suzuki swift full extrás. A hátsó ablakok is elektromosak. A bal hátsó ablaknál lévő gombobbal eddigse lehetett lehúzni az ablakot mert nem volt jó, de a vezető oldali gombbal lehetett le meg felhúzni a bal hátsó ablakot. út közbe lehúzódott teljesen magától, pedig én tuti hogy nem húztam le. És most már se a soför oldali ajtón lévő gombbal se tudom felhúzni az ablakot. Mi történhetett vele? mi lehet a baja? Valami elektronikai hiba? Sok kerül megjavítani, mert karácsony közeledtével nem sok pénz maradt erre, lehúzott ablakkal meg nemhagyhatom a parkolóba.


Az nem tudom hogy hogy hozzá kapcsolódik-e vagy útalhat-e valamire, az hogy a műszerfal világítás néha működik néha nem. Van hogy mikor nem működik és leállítom a motort és újra beindítom akkor ismét működik a világítás a műszerfalnak.



2015. dec. 19. 18:26
 1/3 A kérdező kommentje:
És valami megoldás hogy feltudjam húzni? az nem érdekel h nem fogom tudni lehúzni, csak fel legye húzva.
2015. dec. 19. 18:42
 2/3 anonim ***** válasza:

Így is, úgy is le kell bontanod az ajtókárpitot..ha az lent van(nagyon furmányos a leszedés)akkor meglátod a csatlakozót. Vagy mechanikusan feltekered, de inkább széthúzott csatinál adj 12 Voltot fel irányba..egyébként valahol vagy szétesett a csatlakozás, vagy vezetéktörés...


én azt tettem, amikor ilyen volt, hogy beszereztem a részletes elektromos rajzot, és ott lekövetve kiderült hol a gubanc..


nem egy ördöngős dolog, csak kint hideg van...és nagy türelem is kell. De mindn javítható, fel a fejjel!


szóval nézd meg a biztosítékokat, legalábbis onnan indulj...persze megintcsak rajz kellene...az az alap.

a nélkül felesleges belekezdeni.

Ja, meg fűtött hely.


sok sikert

2015. dec. 19. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Még annyit, hogy a jutubon vannak videók a különböző ajtók, és egyéb hasonlók javításáról is..

ha japán oldalt találsz, azt lefordítja a gép majdnem jól...

2015. dec. 19. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!