Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Láttátok ma reggel ezt a...

Láttátok ma reggel ezt a rohadt nagy vihart?! Akkora villámlások voltak hogy az egész ház beleremegett! Nálatok is?

Figyelt kérdés
2010. aug. 6. 19:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
48%
uugy áám gigiti gigiti
2010. aug. 6. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Nemo kapitány (V.A.) ***** válasza:

Nem, itt a Marson csak homokvihar volt :-)


Vazze, majdnem elmentem kocogni, csak véletlen láttam meg a távolban hogy mi jön.

2010. aug. 6. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

A madár az ász:D


Am nálunk most délután volt, de nem volt nagy, kb 10percig esett meg villámlott azt annyi...(BAZ megye)

2010. aug. 6. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Hát nálunk óbudán, én fél 8-kor arra keltem, hogy "ááá felrobbant a szomszéd hááááz". De nem, de tényleg nálunk akkor ért ide a közepe, aztán elment, mondom uhh de jó, (de mondjuk egy negyed-fél órát itt volt) aztán egy óra múlva megint. Ahh mondom, ilyen nincs. Hát jah, én hallod pont megyek le a lépcsőn, és látom (mert nálunk a nappali, szinte körbe teljesen üveg, és hát ugye egész sötét volt, és egyszer csak az egész ház (mert a lépcső mögött ahol lementem a nappaliba is van egy ablak) tiszta kék fény lett, majd olyan hang, mintha betörték volna az összes ablakot. Azért durva volt. És komolyan olyan közeliek voltak. Meg az is durva volt, hogy a kicsit messzebb (mondjuk másfél teleknyire) lévő házat már nem láttam az esőtől. :D
2010. aug. 6. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
De most am megint jön valami szerintem, ahogy hallom.
2010. aug. 6. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Én igen de nálunk most is néha dörög egy kkicsit
2010. aug. 6. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
igen, láttam, hallottam...úgy megijedtem, h majd bepisiltem:S (najó, azért messze volt tőle...XD)
2010. aug. 6. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
reggel arra keltem, nagyon durvákat dörgött, de megbeszéltem magammal hogy csak The Rev játszik az égben a dobokon, úgyhogy megnyugodtam és visszaaludtam :)
2010. aug. 6. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nálunk nem reggel jött, hanem kb. 10-kor, rettenetes volt. Mélyre csapó villámok és hatalmas dörgések.
2010. aug. 6. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
a ma ma madár az ász :D
2010. aug. 6. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!