Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Barát az ilyen? (vigyázat,...

Barát az ilyen? (vigyázat, hosszú! )

Figyelt kérdés

most 23 vagyok, a (valószinüleg volt) barát 20. Régen évekig együtt edzettünk, közel lakunk egymáshoz. Különösebben nemnagyon tartottuk a kapcsolatot ezen kivül, mégis iskoláséveinken gyakran összefutottunk héven, villamoson, buszon. Jól elvoltunk. A 18. szülinapját együtt ünnepeltük, vele volt akkori barátnője is. Aztán hamarosan szétmentek, attól kezdve feketét hordott, szal látszott hogy megviselte (amúgy el akarta jegyezni). Kb egy évre rá felvettem MSN-re, akkor ugye bemutatkozás igen én vagyok, izé bizé. Majd többet nem láttam ott. Néha találkoztunk is, ő úgy búcsúzott, hogy "majd MSN-en", én meg röhögtem hogy "ó hát nemis használod", mert mint mondta nincs netje (tehát nem én hoztam fel a témát). Na mindegy hát csak teltek a hetek, hónapok. Felvettem egy kamucimre, hát nem online lett hamarosan?! Nemsokára volt egy találkozásunk a héven ismét. Csak néhány szót beszéltünk, aztán mondom én nem eröltetem, lássuk mi lesz. Semmi. Régen mindig egy helyen száltunk le, még tovább is ott maradtunk a megállóban, beszélgetve, tehát nem rohant mindenki a maga dolgára. De akkor még hamarabb is leszálltam, kiváncsi voltam mit szól. És mit? Még csak meg sem illetődött, hogy én ott szállok le. Na itt dobtam el az életemből.

Kerestem egy ideig a hibát magamban, de egyszerüen nem találtam. Nem mondhattam, tehettem ellene semmit, főleg hogy szinte ellenségként kezel, még évek után is. Azóta lett másik barátnője, tehát valószinüleg túllépett a depijén.

Van egy közös ismerősünk, vele szerencsére jobb a viszony. Valami koncertre mentünk hárman (én ott vele futottam össze). Ugye, ez egy nagy buli, én MSN-re irtam hogy "van VOLT lesz? :)" csak poénból ugye. És ő visszamondta, tehát "egyirányú utca" elvén, ő lát engem.

Innentől kezdve visszavettem, és tiltást adtam ki rá, mert azért az nem korrekt játék, hogy már talán 2 éve konstans módon tilt, de azért ő lát engem.

Ennek már majdnem egy éve.

Félreértés ne essék, énis a nőket szeretem. De nem értem hogy miért nem tudjuk mi fiatalok megbecsülni egymást, egy ilyen helyen, ahol olyan kevés fiatal van.

Szerintetek barát az ilyen?

És bocsi, hogy ilyen hosszú lett


2010. aug. 6. 23:10
1 2
 1/15 anonim válasza:

Szerintem te valamit nagyon túlbonyolítasz és félreértesz.

Egyszerűen csak együtt edzettetek, beszélgetteket, jól elvoltatok néha. És neki ennyi elég volt, nem akart többet.

Az ilyen barátságban semmi sem igérnek, nincs semmi kötelező. Miért ne maradhatnak el egy idő után ha nem kiváncsi rád? Nem beszéltétek meg hogy ti most hű de jó barátok vagytok és forever togethet szivecskékkel.

Én is voltam jóban emberekkel régen és most meg nem beszélek valamelyikkel. És akkor mi van? Ettől szemét leszek?

2010. aug. 6. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
*together
2010. aug. 6. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
ha ő ennyire lekezelő volt veled,akkor nem kell vele foglalkozni.Lehet,hogy a barátod volt,de tőlem biztos kapna pár állast :S
2010. aug. 6. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
várjál, nem érted pontosan. Én se beszélek mindenkivel, nem erről van szó. De nem tiltom le, nem kezdek el vele undok módon viselkedni, meg ilyenek
2010. aug. 6. 23:24
 5/15 anonim válasza:
Jaj és most mi lesz ha letiltott? Istenem... -.-" Ha azokkal jóban vagy akikkel tényleg kimondtátok hogy jó barátok vagytok akkor nem tudom miért kell egy ilyenen agyalni.
2010. aug. 6. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
senkivel nem mondunk ki ilyent :P szal szerintetek sem vagyok antiszociális, ha kidobtam az életemből?
2010. aug. 6. 23:32
 7/15 anonim ***** válasza:

3.vagyok


szerintem beszéld ezt meg vele,aztán ha ezután is sz*rik a fejedre,akkor hagyd a p*csába :P

2010. aug. 6. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
nem beszélek vele, mert az ilyen nem érdemli meg hogy ismerjen -.- ha bajunk van egymással, és nem tudjuk megbeszélni, akkor nem érdekes....
2010. aug. 6. 23:38
 9/15 anonim ***** válasza:
akkor mért nevezed még mindíg a barátodnak??
2010. aug. 6. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
Te jó ég, szerintem neki eszébe sem jutsz te meg tiszta ideg vagy miatta... xD Mit kell így gyerekeskedni hogy bibibíí letiltalak mer te is, nem szólok hozzád csakazértse?
2010. aug. 6. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!