Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most szerelmes belém, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most szerelmes belém, vagy csak igaz barát? Vélemények? Részletek lent, vigyázat, hosszú.

Figyelt kérdés

Van egy lány az osztályban, aki három éve érkezett. Nagyon jófej, a humora a csillagokat veri, meg satöbbi. A lányokat ezer kilóméteres körzetben kerüli, és csak fiúkkal haverkodik (nemcsodálom, mivel a lányok mint olyan plázacicák, szóval én rosszul vagyok tőlük˝) és mindenkivel jófej a lány (Gerdának hívják). Még az osztály legnagyobb csicskájával is!

Na szóval. Velem nagyon furán viselkedik. Amióta ismer, mindig figyelmes velem: a szülinapomon ő volt az egyetlen, aki felköszöntött; amikor elvágódtam a bringámmal, naponta megkérdezte, hogy vagyok; És amikor a torkom fájt, mindig adott negrót, és nayon odafigyel, szóról szóra felidézi, amit mondok neki. Amikorkiakadtam egy csaj miatt, nem kérdezősködött, hanem megszorította a kézfejem és azt mondta: találni fogsz olyat, aki nagyon szeret. Szóval, nagyon aranyos lány... Nekem nagyon tetszik, de én most nem tudom, hogy szeret-e, vagy csak egy odaadó barát, ugyanis sokszor kétértelműan beszél, meg titokzatos... De én örülnék, ha járna velem! Szerinteteket mit érez iránam?


2011. jan. 4. 20:01
 1/5 anonim ***** válasza:
Veled is ugyanúgy viselkedik, mint az összes többi fiúval. Lehet,hogy te is tetszel neki, de ez még nem biztos.Az tény, hogy nagyon figyelmes a lány:) Próbálj puhatolózni, hogy mégis miújság. Szemezz vele, mosolyogj rá kedvesen! :) Alakulni fog, ha kölcsönös a dolog :)
2011. jan. 4. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Persze. Az előzőnek igaza van. Idővel elválik.
2011. jan. 7. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem legyél egy picit romantikusabb vele. ÉS ha jól reagál rá, akkor szépen LASSAN át lehet lépni komolyabb dolgokra, mint a kézfogás meg puszi idővel csók meg ilyenek.
2011. jan. 7. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
figyelj egy jó tanács...szerintem ne járjatok,ne rontsátok el a legjobb haveri szint kapcsolatot mert ha most összejössz vele később szakítotok és utálni fogjátok egymást...szóval sok sikert..:)
2012. máj. 5. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Hát én kb olyan vagyok mint a csaj akit le írtál nem foglalkozok lányokkal csak fiúkkal haverkodok és én nem tudom ezt minek venni de én is kedves vagyok velük de én nem vagyok beléjük szerelmes meg iilyenek csak haver olyan mint egy jó barát de igazából szentem nem ciki ha megkérdezed tőle :) mert én nem bánnám sőt segítennék megértetni ha valmi félre értés van :)
2012. szept. 6. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!