Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Valaki tud ilyen animét?

Valaki tud ilyen animét?

Figyelt kérdés

olyan kéne ami pl. Akame ga kill, csak a vége ne legyen ennyire fordulópontos hogy a főszereplő meghal közbe meg mindenki szerelmes lett belé...mert ez így elég szomorú;

Vagy esetleg Highschool DxD.

Valaki tud ilyet?



2020. szept. 22. 15:39
 1/4 anonim ***** válasza:

Dororo: nem mondok róla semmit. Az egyik legnagyobb kedvencem :) Helyenként kicsit brutál, de nagyon jól visszaadja a kort és a korabeli japán kultúrát.


Amik szintén egy (képzeletbeli) ország megváltoztatásáról szólnak: Arslan Senki, Akatsuki no Yona. AZ a baj ezekkel, hogy kicsit befejezetlen mindkettő. A Yonának a mangáját továbbolvastam andolul, az amúgy jó, de még annak sincs vége :/


Kimetsu no Yaiba: nincs vége, de jön a következő évad. Amúgy naggggyon király :D


Hakuouki: történelmi anime egy kis fantasyval

2020. szept. 23. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm:)


Dororot végignéztem mikor gondolkoztam hogy nézek random animét aztán rámentem és végigmentem, hasonlít kicsit a Blood-C-re, csak annyi a különbség hogy brutálisabb.


Többit is megnézem majd^^

2020. szept. 28. 11:08
 3/4 anonim ***** válasza:

Az 1. vagyok. A Blood-C-nek sajnos lényegi mondanivalója (szerintem) nem volt, csak jól becsapták az ajtót a végén. A Dororo ennél egy kicsit komolyabb. És igen, amúgy brutálabb is. Annyiban hasonlít, hogy szörnyeket öldösnek, de ez igazából rengeteg animében megvan, mert ezek a lények hozzá tartoznak a japán kultúrához, hiedelemvilághoz (nagy klasszikus: Inuyasha).

Örülök, ha tudtam segíteni :)

2020. okt. 8. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 enci_b válasza:

Jujutsu kaisen-új amine, de zseniális, alig várom a következő évadot

Kimetsu no yaiba (demon slayer)-tudom, hogy már előttem ajánlották de annyira jó, hogy muszáj megnézned, kijött a film is, és ha csak beszélek róla fangörcsöt kapok olyan eszméletlenül hűdejó

Shokugeki no souma-ez csak tipp, valamiért a GOH nekem nagyon hasonlított erre az animére magam sem tudom miért

2021. júl. 13. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!