Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Férfi arcápolás?

Férfi arcápolás?

Figyelt kérdés
Milyen krémet ajánlanátok inkább zsírosabb arcbőrhöz?

2020. szept. 24. 14:07
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Mivel én a DM-ben vásárolok, ott néztem szét neked, és a következőket ajánlom:


Arclemosónak: micellás víz minimum 400 ml-s - (ehhez kell vatta korong is)

[link]


Nappali krém:

[link]


Szemkörnyékre:

[link]


vagy ha táskásabb a szem:

[link]


Éjszakai krém:

[link]


Arcradír: heti egyszer

[link]


vagy szappan:

[link]


Érdemes szétnézni a férfi arcápolási kozmetikumok között.

[link]

2020. szept. 24. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hu nagyon köszi 😮 én azthittem csak 1 lesz de akkor megnézem őket ment a pipa 💪
2020. szept. 24. 15:40
 3/3 anonim válasza:

Nekem az ilyenek nem jöttek be. Rosszabb lett mint volt. Nivea, dm cuccok, stb.


Először is tudni kéne milyen a bőrtípusod. Normál, Száraz, zsíros, kombinált, érzékeny? És nem árt az sem, ha elmész bőrgyógyászhoz bár ők a La roche Posey-t ajánlják általában.


Ha ezeken túl vagy már tudni fogod hogy mit kell kezelned a bőrödön, és ki tudsz alakítani egy nappali/esti rutint.


Én elhagytam a tonikot (nagyon szárított, vagy épp zsírositották a bőrömet) az arcradírt is, annyira felesleges, (számomra) de annyira tolják... sok pénzembe fájt, mire rájöttem...


Persze ami másnak jó, lehet neked nem. A bőrtípusodon bellül kísérletezni kell.


Én reggel Cerave Hidratálós arctisztitóval mosom meg a bőrömet, patikában lehet kapni. Utána egy hidratáló krémet kenek fel, és utána egy napfényvédőt. Ez fontos arcápolás szempontjából. Az eucerinnek vannak jók, bőrtípusra lebontva. Én az Oil Control 30-asat vettem, szépen mattít, szabályozza a faggyútermelést is. Este Cerave, és éjszakai hidratáló. Az én bőröm kombinált, érzékeny. Persze lehet kapni nappalra olyan hidratáló krémet is ami egyben napfényvédős is.


A skinsmart oldalon rengeteg segítséget találsz és jó termékeket. Ezekbe nincs annyi szenny mint a boltiakban. A parfümös, alcoholos termékeket sokan mondják hogy kerülni kell, de ezek is le vannak írva hogy melyek azok az összetevők amiket kerülj. A the body shop is jó, és gyógyszertári termékek is. Persze ezeknek is figyele az összetevőit.

2020. okt. 9. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!