Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szval. Nem akarok iskolába...

Szval. Nem akarok iskolába menni mert matek doga lesz :3... Valami jó kifogás, hogy itthon maradhassak?

Figyelt kérdés
Pl. Mit mondjak? Hogy fáj a fejem vagy valami ilyesmi? Csináltam már ilyet, de a szüleim minden kifogásomat ismerik xDD

2020. szept. 25. 23:10
 1/10 anonim ***** válasza:
95%

A matek dolgozaton előbb-utóbb át kell esned.

A butaságok helyett inkább tanulj.

Ha nem érted, kérj segítséget.

Ha komoly problémáid vannak matekból, kérj

a tanárodtól felzárkóztató foglalkozásra lehetőséget.

Az iskola köteles biztosítani.

Vedd komolyan, mert az az 1-2 év elszáll, és a továbbtanulásod

múlik azon, hogy hogyan teljesítesz.


Ne a kifogást keresd, hanem a megoldást.

2020. szept. 25. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
32%
Köhögj hármat.
2020. szept. 25. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Tudom, hogy meg kell hogy írjam így is-úgy is, de ha lógok, akkor legalább lenne időm egy kicsit tanulni rá. Az iskolában jelenleg nincs lehetőség felzárkóztatásra (Iskola nevet nem mondok, nem akarok bajba kerülni xd).
2020. szept. 25. 23:31
 4/10 anonim válasza:
56%
Most a legkönnyebb lógni, azt mondod hogy fáj a torkod, fejed, vagy bármilyen koronavírusos tüneted van, és akár az iskola is leigazolja házi karanténként azt a pár napot. Legalábbis nálunk így van.
2020. szept. 26. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
#4 Erre én is gondoltam. Most pont kapóra jön, hogy a mi iskolánk hőmérést is alkalmaz. Szval arra gondoltam, hogy felveszek kettő jó meleg pulcsit, és biciklivel megyek.
2020. szept. 26. 08:08
 6/10 anonim ***** válasza:
45%
Ahelyett, hogy örülnél, hogy lehet iskolába járni legalább egy darabig...
2020. szept. 26. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
64%

Felhívod az orvost, elmondod hőemelkedésed volt aztán ír 10 nap igazolást.

Ennyi, ilyen egyszerű.

2020. szept. 26. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
64%
Persze, az ilyen kis szar alakok tartsák fel a dokikat, ahelyett, hogy a valóban betegekkel foglalkozhatnanak, ugye?! Szegyellheted magad te is a kérdezővel együtt!
2020. szept. 26. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Tom Benko ***** válasza:
64%

Egy jó kifogás, amibe bele sem köthetnek:


"Anyu, apu... Töredelmesen be kell vallanom, hogy szartam tanulni a matekdogára, és most megpróbálom bepótolni az elmaradásomat, de ehhez az kell, hogy a megírását elhalaszthassam. Kérlek, segítsetek rajtam, és igazoljátok le nekem a holnapi napot!"


Igaz, a következmény hogy _valóban_ tanulnod és teljesítened fog kelleni, de amíg ez működik, szinte tetszőlegesen sokszor felhasználhatod.

2020. szept. 26. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
32%
8as egy igazolás megírása aztán nagyon sok idő
2020. szept. 27. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!