Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Levixmikasa vagy jeanxmikasa?...

Levixmikasa vagy jeanxmikasa? Attack on titan 4.évad

Figyelt kérdés
Sziasztok ! Az lenne a kérdésem, hogy a fennti ship párok közűl melyik lesz az anime végén? Több feltevést is hallottam már, de az eggyik mindig ütötte a másikat. Válaszaitokat előre is köszönöm!

2020. szept. 28. 16:59
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

Tudom hogy kicsit későn válaszolok de ezt muszáj:LevixMikasa ez így WTF? 1:rohadtúl nem illenének össze 2:rokonok 3:Mikasa utálja és Erenkét szereti mindennél jobban 4:Levi szerintem azt se tudja, hogy Mikasa létezik mármint konkrétan egy mondatot vagy annyit se beszéltek az egész sorozatban

5:az Aot-ban tuti nem lesz ilyesmi főleg ezekkel az emberekkel nem max a vége felé lehet valami ErenxMikasa, de az is nagyon nagy f@szság lenne mivel elrontanák evvel a sorozatot meg Eren csak tesójaként vagy mit tudom én miként tekint már rá, de az egészen biztos hogy nem szerelmes belé, szóval tömören elképzelhetetlennek tartom, hogy bármi ilyesmi történne.

2021. máj. 1. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Én elolvastam a mangát, de nem válaszolok a kérdésre értelemszerűen. Legyen szuper élmény az anime vege!
2021. máj. 1. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
#12 hát én már tudom a végét pedíg nem olvasom a mangáját, mivel pár hülye elfelejtette oda írni hogy spoiler ezért most elrontották így az egészet és amúgy nem igazán vagyok megelégedve a végével :( #11 voltam
2021. máj. 1. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
ErenxMikasa a kánon.
2021. máj. 2. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%

14 ezt most jól esett leírnod szegény kérdezőnek, aki láthatóan nem mangaolvasó? 12-es voltam.


11-es: az Aot vége inkább filozófiai értelemben elgondolkodtató. Egy horror-dráma történetből nehéz lett volna mást kihozni. Az már más kérdés, hogy én pl: nem tudok Eren karakterével azonosulni, pedig értem, hogy mit miért tett. Az Aot a történet 2/3-ig 9/10 volt nekem, de az utolsó 1/3 miatt a legnagyobb jóindulattal sem tudok rá 8/10-nél többet adni. De állítólag maga a mangaka is nagyon elfáradt a végére és állítása szerint nem sikerült jól közvetítenie az érzéseit.

2021. máj. 2. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
15. Igen, jól esett.
2021. máj. 2. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!