Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy tetszik az új Blackpink...

Hogy tetszik az új Blackpink album?

Figyelt kérdés

Nekem a Lovesick girl nem annyira jön be, mármint picit többet vártam, de nem rossz. Ahogy így többet hallgatom, kezdem csípni. Viszont a Pretty savage... Imádom😍

Meg a Crazy over you... Az is iszonyatosan jó lett.

Ez a kettő fogott meg az albumról inkább.

Nektek? Van kedvencetek?



2020. okt. 3. 00:59
 1/9 anonim ***** válasza:
78%

Nekem az a véleményem, hogy fényévekkel jobb lett az új cb, mint az +Ice Cream", ez mondjuk nem azt jelenti, hogy mestermű lett. Az "Ice Cream"-et egy kiscsoportos óvodás is felülmúlja. Odáig még nem jutottam el sajna, hogy a többi számot megnézzem az albumról, de mindenképpen megfogom, mert véleményt csak akkor mondhatok.

Remélem, hogy valami jóval rukkoltak elő, mert a nyáron eléggé lejáratták magukat Selenával együtt.

Nem szeretném, ha emiatt a túlzott amerika imádatuk miatt el kéne búcsúznunk tőlük, mert csípem őket. Nem vagyok blink, de sokat hallgatom a számaikat és tény, hogy vmi újat tudtak hozni a kpopba. Csak ne zuhanó repülésbe menjen lefelé a színvonal.

2020. okt. 3. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
54%

Sajna egy ido után mind zuhanó repülést csinálnak! Mert ez a szakma ilyen! Hatalmas hype aztán a nagy hype-ban saját magukat teszik tönkre mint az összes 2015-ben debütált banda! Egyre jobban lesullyednek és vége de nem baj legyen is végük mert ha tényleg nem tudnak gondolkodni a cégek akkor nem is érdemelnek mást csak ilyen futó bandákat! Az idolok sem ha hagyjak hogy teljesen el deformálják őket és minden becsuletuket el adják...


Persze ez után a húzás után bármely szám jó... habár hozza a szokásos Bp színvonalat azaz szinte ugyan az a szám mint az előző 5-6 “pram-pampapa-pram” “param-param-param-pa“ ezt a fanok is kezdik be látni érdekes módon már 1 napja van fent a szám azt nem döntött rekordot... hanem csak kakis 67 milliót... ilyen téren nagyon rossz... mint a dynamite

(Rosszabb ha a youtubon kevesebb a nézettség mint ha eladnak belole egy csomót mert nem tudjak terjeszteni a hitüket hanem a már felkapott rajongok fogjak csak megnézni!)

2020. okt. 3. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
24%

Azért szerintem tisztàn látszik, hogy fordulnak el a rajongók.

Az első napi nezettségeket érdemes megnézni.

How You Like That: 86 millió

Ice Cream: 79 millió

Lovedick Girls: 58 millió

És ez elsősorban az Ice Cream-nek köszönhető.

Megmondom őszintén, hogy eddig sokat hallgattam őket. Még a How You Like That-et is többször meghallgattam, habár már az sem sokban kúlönbözött az eddigiektől. Az Ice Cream-et csak egyszer tudtam végignézni. A Lovesick Girls-el meg már úgy voltam, h kb már nem is érdekel. Megnéztem oké. Megàlspítottam magamban, hogy jobb lett mint az előző, de ennyi. És sztem ezzel nem vagyok egyedül. Viszont az nagyon dühítő, hogy túl nagy hype miatt a többi, esetleg sokkal jobb banda nem tud érvényesülni és fel kell oszlaniuk mert a kisebb cégek nem tudják őket fenntartani. És szt látom, hogy a kis tini kpop fanok (akik max 1-2 éve ismerik a műfajt) csak a Blackpinket és a BTS-t ismerik.

Ideje lenne mást is felfedezni. Nem beszélve arról h nénelyik tényleg sokkal jobb mint a BP.

2020. okt. 3. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
28%
Na igen 3-as pl nekem az egész ilyen trash zenész szúrja a csorom higy ezek kapnak minden figyelmet meg “elismerést” És főként lehetőséget amikor nagyon sok igazán tehetséges énekes és zenész van itt Európában is és biztos vagyok Ázsiában is és máshol is de pl a kpop és a billie Eish féle trash kiszorít mindent de még az igényesebb kpop bandakat is! És nem egy olyan kpop bandát lattam aki mára már teljesen kifordult magából pedig tényleg jok voltak a műfajban jobbak mint akik minden figyelmet kapnak és lehetőséget és emiatt teljesen le zuhantak minden érték ami volt bennük eladták!!! Pedig veszélyben sem voltak!
2020. okt. 3. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
59%
UwU baromira tetszik az album. Talán az egyik legjobb album az évben, bár még messze van az év vége. Minden dal róla egy kincs. A lovesick girls nekem nagyon bejött, pedig amikor a teasereket láttam rosszra számítottam, de hatalmasat csalódtam pozitívan. Kedvencem talán a Love to hate me és a You never know. Az utóbbi közel áll hozzám, ugyanis amikor először hallgattam akkor elég szarul éreztem magamat.
2020. okt. 5. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
92%

Nem értem, hogy miért a blackpink hibája, hogy nem tudnak más bandák érvényesülni.

Ilyen a zene ipar, rengetek pénz forog benne, szinte sosincs véletlen történés, minden előre ki van tervezve.

Ez is ízlés kérdése, hogy kinek mi tetszik, de az vitathatatlan, hogy sok munka van mögötte. Szerintem aki eddig blackpink fan volt, az sose a megváltó szövegekért szerette őket. Minden a látványról szól és a könnyed dallamokról, és én nem igazán érzek színvonalban külömbséget az évek során.

Ha kifúj a banda, az egyszerűen azért van, mert a kpop nem az egyéni művészetről szól hanem a lemezkiadók akaratától, és nem léptek időben, nem változtattak jobb irányba

Nekem személy szerint tetszik az album, mindig meghallgatom a zenéiket, de sose volt a kedvencem a blackpink.

2020. okt. 6. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

utolsó félreértés ne essék nem a bp-vel van baj hanem azokkal akik futtatják... pl anno 20 évvel ezelőtt meg a legjobb kpop bandák sem tudtak volna érvényesülni az akkori zenei világban mert akkortájt tényleg a zenéről szólt nem a C kategoriás 1 tucat előadókról tény sokat dolgoznak de mások is akik 10x jobban megérdemlik itt most nem kpop-ról beszélek hanem olyan zenészekről akik magasabb rendű zenét játszanak....

abban igazad van hogy a látványról szól +rajongásról de könnyed dallamokat sosem csinált a bp... ők inkább ez a pörgős rythm&bass techno stílusban mozogtak

2020. okt. 6. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
73%

Ez volt az első es utolsó albumuk az tuti, ezután max lesz meg egy comebackjuk majd egy ev múlva, aztán lehúzzák a rolót, főleg most, hogy koncertezni es utazni sem tudnak meg sokáig... plane ha jon majd az új klise gg

De jobb is így, ennél nagyobb túlértékelést meg sosem láttam... olyan szinten átlag az összes, hogy szavak nincsnek ra

2020. okt. 21. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
2021. márc. 22. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!