Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit gondoltok az olyanokról,...

Mit gondoltok az olyanokról, akik vagdossák magukat és hangsúlyozom hogy NEM EMOK!? Köcce SOS

Figyelt kérdés

lehetnek depisek, vagy... nem is tom

mit gondolsz arrao ha valaki vágja magát? gyáva? szánalmas? szomorú? figyelemfelkeltő? vagy nem érdkel? Elítéled? Megérted???

lécci segiccseetek nekem

nem tudom mit gondolnal rlam!


2010. aug. 7. 21:35
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
24%
azt, hogy emok
2010. aug. 7. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim válasza:
73%
szerintem csak magukat akarják sajnáltatni.de ez az én véleményem..bocsi.
2010. aug. 7. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
mondom hogy NEM EMOSOK!
2010. aug. 7. 22:10
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
hm. divat. kíváncsiság. vagy azt hiszik ezzel le tudják vezetni a stresszt. sosem értettem. nem ítélem el, csak nem értem. mással is oldhatnád a magadban lévő feszültséget. vagy fájdalom érzése hajt? csináltass tetkót. szúrd ki a füled. én megpróbálnálak megérteni, és felnyitni a szemed, hogy nem vezet semmire. :)
2010. aug. 7. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%

En megertem, en is csinaltam regen, AMIKOR AZ EMO MEG NEM IS LETEZETT!!! Lehet, hogy ez mar baromi kozhelyesen hangzik, de igaz, hogy ha "kivulrol" okzol fajdalmat magadnak, nem erzed annyira azt, ami belul van. Meg az is igaz, hogy jobb fajdalmat erezni, mint semmit. Szoval en megertem ezeket az embereket.

Egyebkent megkerdezhetem, hogy te miert csinalod?

2010. aug. 7. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:

Persze.

Általában mindig lehanglolt vagyok, de az még mindig a jobbik eset, mert néha olyan is van, hogy semmit ne érzek, majd beledöglök az unalomba, úgy érzem teljesn üres vagyok, és olyankor fogom a kést vagy a borotvapengét (mindig van egy csomaggal) és megvágom magam. Ez remek módszer, hogy eltereljem a figyelmemet arról, hogy milyen rossz. Minél jobban fáj, annál jobb. Az egészben az a legrosszabb, hogy csomóan megvetnek miatta, h milyen szánalmas vagyok és hogy csak azért csinálom hogy feltűnést keltsek, pedig ez nem így van... Ezért hordok állandóan vastag karkötőt. Hogy senki ne lássa, ne röhögjön ki...

2010. aug. 7. 22:39
 7/23 A kérdező kommentje:

kérdezhetek vmit?

neked hogy sikerült túljutnod ezen?

mert nekem a pszichiáter nem segít, legalábbis az, amelyikhez járok. ideig oráig igen, amíg ott vok, aztán egint egyedül vagyok...

2010. aug. 7. 22:45
 8/23 anonim ***** válasza:
Ismerős a helyzet...szerintem a belső bizonytalanságérzés, szomorúság és önmagunk iránti megvetés vezet ide... a legrosszabb amikor lebuksz, és tényleg mindenki azt hisz feltűnősködsz... nekem szerencsére jó barátaim voltak, akik sokat segítettek ebben a dologban...
2010. aug. 7. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%

Azt hogy betegek. Mármint most nem a szó rossz értelmében, úgy értem valami nincs rendben a lelkükkel. Kétlem, hogy olyan ember meg tudná ezt ítélni, aki még nem volt ilyen helyzetben. Én se voltam, csak pár depresszióval foglalkozó könyvtől hiszem magam nagyon okosnak. Az ilyneket nem elítélni, hanem segíteni kell, ez egy nagyon komoly probléma, kétlem, hogy ebből egyedül ki lehet láballni.

Tömören ennyi a véleményem.

2010. aug. 7. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:

Hogy nekem hogy sikerult? Hat , ez eros kerdes, de azert megprobalok valaszolni. Azt tudnam tanacsolni, hogy vesd bele magad az eletbe, ne gubozz be. Keresd az erzelmeket, jokat es rosszakat. Minel intenzivebb, annal jobb. En pl amikor nagyon magam alatt voltam, egy ido utan mar nem kezdtem el a karomat vagdosni, hanem csak elindultam, bele az ejszakaba lesz, ami lesz alapon. Es tenyleg barmi tortent, jo vagy rossz, mindkettot elveztem, mert elterelte a figyelmet a szomorusagomrol. Kerestem az uj szituaciokat, az uj arcokat, es nagyon sokszor volt ugy, hogy csupa jo dolgok tortentek velem egy-egy ilyen "tura" alkalmaval, hogy tok jofej emberekkel futottam ossze es baromi jol ereztem magam. A negativ esemenyeket meg probalom ugy felfogni, mint egy tapasztalatot, ami erosebbe tesz. Nem gondolkodom rajta, nem szomorkodom miatta. Tudom, hogy nem konnyu igy felfogni az eletet, de idovel, minel tobb tapasztalatot szerzel, annal egyszerubb lesz.

Am nem tudom, hany eves vagy, milyen korulmenyek kozott elsz stb, ugyhogy most egy pici buntudatom tamadt, hogy lehet egy artatlan tinedzsert buzditok itt nem eppen szokvanyos, neki valo dolgokra, de a lenyeg az, hogy ne fordulj teljesen magadba, legyel bator, eros, mert neked is jogod van elni es boldognak lenni! Ha eddig volt valami, amit szivesen kiprobaltal volna, de nem tetted, sport, vagy barmilyen mas tevekenyseg, probald ki, vagj bele, tegyel akar drasztikus lepeseket is az ugyben! Elvegre az ervagas is egy eleg drasztikus dolog, ha ahhoz volt batorsagod, akkor a celjaid eleresehez is lehet! Es a boldogsag nem ugy fog megtalalni, hogy otthon ulsz es szomorkodsz, hanem ele kell menni, keresni kell es elobb-utobb meglesz az.;)

2010. aug. 7. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!